فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عوامل نزاع دسته جمعی و تیراندازی در 2 روستای این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ حسین براری اظهار داشت: در ماموریت نخست و به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره نزاع دسته جمعی در روستای چوب دراز، بلافاصله ماموران پاسگاه قره سو جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل سه نفر از اهالی روستا که از ناحیه سر و صورت زخمی شدند به آنها مراجعه و عنوان کردند که چهار نفر به دلیل اختلاف حساب آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده و سپس متواری شدند.

سرهنگ براری تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، دستگیری ضاربان در دستور کار ماموران پاسگاه قره سو گرفت و در نهایت توانستند محل اختفای متهمان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را دستگیر کنند.

دستگیری یکی از عوامل تیراندازی روستای قیسوند

فرمانده انتظامی کرمانشاه در ادامه و با اشاره به یک مورد تیراندازی در روستای قیسوند ماموران پاسگاه بیلوار به سرعت وارد عمل شده و با حضور در محل مشاهده کردند دو نفر به دلیل اختلافات شخصی با استفاده از سلاح پران اقدام به تیر اندازی کرده‌اند که منجر به مصدومیت یکی از آنها شده است.

وی تصریح کرد: پس از حضور ماموران یکی از عوامل تیراندازی دستگیر و تلاش جهت دستگیری دیگر عامل تیراندازی در دستور کار ماموران قرار دارد.

سرهنگ براری در پایان از معرفی هر 5 متهم دستگیر شده در جریان 2 عملیات به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.