به گزارش خبرنگار ایرنا؛ در جریان حادثه تیراندازی در مراسم عروسی شب گذشته (چهارشنبه) در محله چمن کرمانشاه 4 تن کشته و 26 تن نیز زخمی شدند.
مهدی محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 15 تن از مجروحان در بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه بستری هستند که از این تعداد سه نفر به دلیل وضعیت نامناسب برای اقدام های مراقبتی لازم در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
وی اظهار داشت: یک نفر در اورژانس و 11 نفر نیز در بخش های تخصصی تحت درمان قرار دارند.
محمدی افزود: در بیمارستان آیت اله طالقانی شب گذشته با تقویت تیم های پزشکی و پرستاری، برای نجات جان مصدومان تلاش مضاعفی انجام شد.

** تیراندازی توسط شرور سابقه دار
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این ارتباط با اشاره به حادثه تیراندازی در مراسم عروسی شب گذشته (چهارشنبه) کرمانشاه گفت: در این حادثه متاسفانه 4 تن کشته و 26 تن نیز زخمی شدند.
سردار 'منوچهر امان اللهی' اظهار داشت: حادثه تیراندازی شامگاه 14 آذر در جریان برگزاری مراسم عروسی واقع در شهرک چمن کرمانشاه اتفاق افتاد.
وی ادامه داد: در تحقیقات بعمل آمده از سوی پلیس مشخص شد در جریان برگزاری مراسم عروسی، یکی از مهمانان که سابقه شرارت و قتل نیز داشته پس از درگیری با چند نفر از مهمانان و تهیه سلاح کلاشینکف اقدام به تیراندازی به سوی در مراسم می کند.
سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: به دنبال این تیراندازی و پس از انتقال مجروحان به بیمارستان 4 نفر آن ها شامل یک خانم و 3 آقا، جان خود را از دست می دهند.
این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: با حضور به موقوع پلیس در محل حادثه، سه نفر از منازعین دستگیر و تلاش پلیس برای دستگیری فرد ضارب که این حادثه تلخ را رقم زد، با جدیت ادامه دارد.
شهر کرمانشاه مرکز استان حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد.
3033/8066
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.