هفته دهم از مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر یکشنبه با دیدار تیم های راه یاب ملل مریوان و پیکان تهران به میزبانی مریوان و در سالن ۱۲۰۰ نفری زاگرس این شهر با استقبال خوب تماشاگران و والیبال دوستان برگزار شد.

در این دیدار حساس تیم راه یاب ملل مریوان ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به نفع خود به پایان برد اما در ست های دوم ۲۵ بر ۱۷، ست سوم  ۲۵ بر ۱۸ و ست چهارم ۲۶ بر ۲۴ نتیجه را به مهمان قدرتمند خود واگذار کرد و در مجموع سه بر یک بازنده این دیدار شد.

تیم راه یاب ملل مریوان که در هفته هشتم و نهم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور خارج از خانه برابر تیم های شهرداری ورامین و پیام مشهد شکست خورده بود، امروز هم در هفته دهم نتوانست از امتیاز میزبانی استفاده کند و در پایان برابر یکی از تیم های پرافتخار والیبال کشور شکست خورد.

پیش از این مسابقه نماینده استان کردستان در مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاهای کشور برابر تیم های سایپا تهران، خاتم اردکان و شهرداری ارومیه نیز شکست خورده بود و تنها در هفته چهارم موفق شد تیم شهداب یزد را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

تیم راه یاب ملل مریوان به عنوان تنها نماینده استان کردستان سال گذشته با اقتدار قهرمان مسابقات والیبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور شد و به لیگ برتر والیبال کشور راه یافت.

در لیگ برتر مسابقات والیبال باشگاهای کشور امسال تیم‌های پیکان و سایپا تهران، راهیاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد ایرانیان سیرجان، سپاهان اصفهان، کاله آمل، پیام مشهد، شهروند اراک و شهداب حضور دارند.

سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.