به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، رقابت های لیگ تکواندو خردسالان منطقه یک و چهار کشور با عنوان لیگ "غنچه های تکواندو" در دو بخش پسران و دختران رده سنی 9 تا 11 سال به میزبانی شهرستان سنندج برگزار می شود.

بر این اساس، رقابت های لیگ خردسالان کشور در اوزان مختلف با حضور 80 هوگوپوش در قالب چهار تیم در بخش دختران و 180 هوگوپوش در قالب 9 تیم در بخش پسران به مدت دو روز و به صورت دوره ای برگزار می شود.

این رقابت ها در بخش دختران روز پنجشنبه 24 و رقابت های بخش پسران نیز در روز جمعه 25 مرداد ماه از ساعت 9 صبح تا 16 عصر در سالن آزادی سنندج برگزار خواهد شد.

تیم شهدای دادگستری ارومیه، شهید کاظمی آذربایجان غربی، هیات تکواندو استان اردبیل و هیات تکواندو شهرستان سنندج تیم های حاضر در بخش دختران و هیات تکواندو مرند و هیات تکواندو عجبشیر از آذربایجان شرقی، شهدای دادگستری ارومیه، هیات اردبیل، آکادمی منتظران ابهر زنجان، هیات تکواندو سقز، هیات تکواندو سنندج، هیات تکواندو گیلان و هیات تکواندو همدان تیم های بخش پسران هستند که در این رقابت ها به مصاف یکدیگر می روند.

تیم کردستان با 10 هوگوپوش در بخش دختران با سرپرستی نرگس فتاحی و مربیگری زهرا عشقی و 20 هوگوپوش در قالب دو تیم در بخش پسران زیر نظر خالد ژولیده و با سرپرستی محمدشیخ احمدی در این رقابت ها حضور دارد.

گفتنی است، اولین دوره رقابت های تکواندو لیگ مناطق کشور با حضور 32 استان بر اساس نزدیکی در شش منطقه مختلف برگزار می شود و در پایان از مناطقی که رقابت های آن با شش تیم برگزار می شود دو تیم از هر منطقه به مرحله دوم و پایانی راه پیدا می کند.

۴۶

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.