یک سرمایه‌گذاری ترکیه‌ای در همایش روز صنعت و معدن در استان کردستان گفت: در هفته های آینده کارهای ساخت کارخانه لوازم خانگی با وسعت ۳۲ هکتار در کردستان پیگیری می شود که تمام لوازم خانگی در آن تولید خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مراد جان صبح امروز یکشنبه (۲۳ تیرماه) در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن با اشاره به سرمایه‌گذاری در تعدادی از کشورهای دنیا اظهار کرد: کارخانه ها و شرکت های سرمایه‌گذاری ما در ایران به مرحله تولید رسیده اند.

وی افزود: اولین روز که وارد استان کردستان و شهر سقز شدم احساس ترس داشتم اما اکنون با قدرت می گویم که سرمایه‌گذاری در سقز کار بسیار خوبی بوده است.

این سرمایه‌گذار ترک با تشکر از همکاری تمام دستگاه های کردستان تصریح کرد: اولین کارخانه شرکت ما که سیگار در شهرستان سقز تولید می کند در حال فعالیت است.

وی عنوان کرد: در هفته های آینده کارهای ساخت کارخانه لوازم خانگی با وسعت ۳۲ هکتار در کردستان پیگیری می شود که تمام لوازم خانگی در آن تولید خواهد شد.

مراد جان در پایان یادآور شد: کشوری که صنایع بزرگ نداشته باشد هرگز بزرگ نخواهد شد و مسئولان کشوری و استانی باید به موضوع تولید توجه ویژه داشته باشند.


انتهای پیام
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.