اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار علی آزادی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سه سارق با اسلحه کلاشینکف قصد سرقت از فرش فروشی را داشتند که با اطلاع رسانی مردم، نیروهای پلیس یگان امداد بلافاصله در محل حاضر شدند.
وی اضافه کرد: این سارقین که از خودرو سرقتی استفاده می کردند حین فرار در خروجی کامیاران با ماموران انتظامی درگیر شدند که یکی از آنها کشته و 2 نفر دیگر دستگیر شدند.
سردار آزادی با بیان اینکه میزان سرقت مسلحانه امسال هشت مورد بوده است که نسبت به سال گذشته افزایش یافته است افزود: چند مورد از این سرقت ها از جمله یک باند که به سرقت مسلحانه و راهزنی در مریوان می پرداختند دستگیرد و از آنها سلاح کشف شد.
وی گفت: یک گروه سه نفره در سقز اقدام به سرقت مسلحانه کرده بودند که حین تقعیب و گریز و برای پنهان ماندن از دید پلیس اقدام به سرقت خودرو می کردند که دلیل اصلی افزایش سرقت مسلحانه در سال جاری آمار این سرقت ها است.
فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به اینکه آمار سرقت استان کردستان 6 دهم درصد است اظهار داشت: این استان از نظر سرقت در رده های آخر کشور قرار دارد.
وی با اشاره به جرائم در فضای مجازی افزود: در سال گذشته میزان جرائم اخلاقی در فضای مجازی 47 درصد، جرائم مالی 26 درصد بوده است که امسال میزان جرائم مالی در این فضا به 52 درصد افزایش یافته و میزان جرائم اخلاقی به 33 درصد کاهش پیدا کرده است.
6108 / 3034
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.