اخبار مرتبط

نظام مرادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نوروز سال آینده خدمات اسکان و پذیرش مسافران در مدارس استان در سه گروه ویژه، الف و ب ارائه می شود.
وی افزود: از مجموع کلاس هایی که به اسکان مسافران در نوروز 98 اختصاص می یابد 189 کلاس ویژه، 167 کلاس الف و 432 کلاس نیز در گروه ب قرار دارند و به مهمانان خدمات ارائه می دهند.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان گفت: پذیرش مهمانان نوروزی به 2 صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود، ضمن اینکه پذیرش اینترنتی از چهارم اسفند در استان آغاز شده است.
وی با اشاره به اینکه ثبت نام اینترنتی تا 23 اسفند ادامه دارد، افزود: پذیرش حضوری نیز از 28 اسفند در 16 مرکز پذیرش پیش بینی شده در سطح شهرستان ها و مناطق تابعه استان آغاز و تا 12 فروردین سال آینده ادامه دارد.
مرادی یادآور شد: همچنین 444 نفر عوامل اجرایی در مراکز پذیرش و اسکان آموزش و پرورش کردستان به مهمانان و مسافران فرهنگی در نوروز 98 خدمات ارائه می دهند.
سال گذشته 172 مدرسه و یک هزار و 298 کلاس درس برای اسکان مهمانان فرهنگی در نظر گرفته شد و 16 پایگاه مهمانان را در سطح استان پذیرش می کردند.
نوروز 97 تعداد 55 هزار و 93 نفر مهمان نوروزی در قالب 11 هزار و 240 خانوار در مراکز ستاد اسکان استان کردستان پذیرش شدند.
7348 / 3034
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.