اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه دوشنبه در پایان نشست با سعید نمکی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این نشست مباحث مربوط به توسعه بخش های بیمارستانی ، اورژانس هوایی و خانه های بهداشت مطرح و قرار شد وزارتخانه بهداشت و درمان برای تسریع بخشی نگاه ویژه ای به چهارمحال و بختیاری داشته باشد.
وی، تکمیل تجهیزات بیمارستان تازه تاسیس بروجن را از مهمترین دستاوردهای این نشست عنوان کرد و گفت: بنا بر قول وزیر بهداشت، تا 4 ماه آینده این بیمارستان تجهیز و به بهره برداری می رسد.
عباسی با گرامیداشت یاد پرسنل اورژانس هوایی جانباخته در عملیات امدادرسانی، تصریح کرد: با توجه به اینکه اسفندماه سال گذشته ، سانحه ناگوار سقوط اورژانس هوایی در استان رخ داد، وزیر دستور تامین بالگرد جایگزین آن را صادر کرد.
استاندار چهارمحال و بختیاری، راه اندازی خانه های بهداشت در مناطق عشایرنشین، شبانه روزی کردن تعدادی از مراکز درمانی، تکمیل ساختمان دانشکده پرستاری، ارتقای سی تی اسکن بیمارستان کاشانی و تامین بخشی از عتبار مورد نیاز برای تکمیل کلینیک بیماران خاص را از دیگر دستاوردهای این نشست برشمرد.
به گزارش ایرنا، تعداد 322 شبکه بهداشتی و درمانی، مراکز بهداشتی شهری و روستایی، مراکز آموزش بهورزی و پایگاه های بهداشت پس از پیروزی انقلاب در این استان احداث شده که با احتساب 145 شبکه قبل از انقلاب، این رقم اینک به 467 باب رسیده است.
در این نشست نمایندگان مردم بروجن و مردم شهرستانهای اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ نیز حضور داشتند.
7363/2097
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.