عزت‌الله ضرغامی در مورد نامزدهای انتخابات نوشت: مثلا بگویند با بسیاری از دهه‌ی هشتادی‌ها، که نه ما زبان آن‌ها را می‌فهمیم و نه آنان زبان ما را، چگونه می‌خواهند حرف ‌بزنند؟

به گزارش جماران؛ عزت‌الله ضرغامی در یک رشته پیام که در فضای مجازی منتشر کرده، توصیه‌هایی به نامزدهای ریاست‌ جمهوری داشته است.

ضرغامی که اکنون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دولت سیزدهم است و چندی پیش به پرسش خبرنگاران درباره ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌ جمهوری پاسخ داد بود که «اصولا نمی‌خواهم شورای نگهبان درباره من قضاوت کند»، در سال ۱۴۰۰ نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده بود که صلاحیتش احراز نشد.

او اکنون در رشته پیام‌هایی که در فضای مجازی با هشتگ «با نامزدها» منتشر کرده، خطاب به داوطلب‌های ریاست جمهوری نوشته است: «از نامزدهای محترم می‌خواهم بدون واهمه از شورای نگهبان در مورد چالش‌های کشور حرف بزنند.

مثلا بگویند با بسیاری از دهه‌ی هشتادی‌ها، که نه ما زبان آن‌ها را می‌فهمیم و نه آنان زبان ما را، چگونه می‌خواهند حرف ‌بزنند؟

اگر بلد نیستند حاضرند مترجم بگیرند؟ اصلا به مترجم اعتقاد دارند؟»

نامزدهای محترم بدون واهمه از شورای نگهبان در مورد چالش‌های کشور حرف بزنند

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را بر عهده داشته، در پیام دیگری که در ایکس (توئیتر) منتشر کرده، نوشته است: «گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی از حوزه‌های مهم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شماست.

چقدر درمورد آن می‌دانید؟

آیا اصلا جزو اولویت‌های شما قرار دارد؟

روی همفکری همکاران ما در این چند روز حساب کنید.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.