دوست عزیزی در انتخابات سال 84 فعالیت سیاسی چندلایه ای داشت. صبح ها می رفت ستاد قالیباف؛ بعد سری به ستاد لاریجانی می زد؛ عصر هم روانه ستاد احمدی نژاد می شد. رفیق بزرگواری می گفت شب هم که هوا تاریک می شد، خودش را به ستاد هاشمی هم نشان می داد...

به گزارش جماران؛ محمد مهاجری، فعال اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت: «در آستانه هر انتخاباتی یاد یک خاطره می افتم که در اوج تلخی خنده دار است.

دوست عزیزی در انتخابات سال 84 فعالیت سیاسی چندلایه ای داشت.

صبح ها می رفت ستاد قالیباف؛ بعد سری به ستاد لاریجانی می زد؛ عصر هم روانه ستاد احمدی نژاد می شد. رفیق بزرگواری می گفت شب هم که هوا تاریک می شد، خودش را به ستاد هاشمی هم نشان می داد.

بالاخره احمدی نژاد رای آورد. او هم ابتدا استاندار شد و بعدا به معاونت یکی از وزارتخانه های کشور رسید. بعد از دولت احمدی نژاد هم سرش بی کلاه نماند و به مدد شورای شهر یکی از کلانشهرها که با مااصولگراها همسو بود، شهردار شد. بعد از آن هم در یکی از موسسات اقتصادی مهم، سمت مهمی گرفته و الان مشغول خدمت است.

زیاده عرضی نیست جز اینکه نظیر این دوست عزیز را که چندجا زنبیل گذاشته بود، بعدها در موقعیتهای دیگری هم مشاهده کردم  و منتظرم این روزها باز هم ببینم.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.