اخبار مرتبط

در گفتگو با اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی؛

نماینده منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم نوشت: «راهبرد شوم رژیم صهیونیستی این بود که نسل‌های بعدی فلسطینیان،مسئلۀ فلسطین را فراموش کنند.ولی فرماندهان مقاومت و سیدالشهدای مقاومت ‎شهید سلیمانی اندیشۀ امام راحل را با سازماندهی نیروهای مقاومت به بار نشاندند و راهبرد صهیونیست‌ها کاملا شکست خورد و روند قدرتمند شدن مقاومت آغاز شد.»

به گزارش جماران؛ محمدباقر قالیباف، نماینده منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم، در یک رشته توییت به مناسبت روز قدس نوشت: «امروز در کنار مزار شهید سلیمانی گفتم که حیات رژیم ننگین صهیونیستی به دو بخش متفاوت تقسیم می‌شود؛ قبل و بعد از انقلاب اسلامی.قبل از آن همراه است با چند دهه قدرت‌گیری صهیونیست‌ها و بعد از آن قرین است با مذلت وشکست‌های پی در‌پی رژیم اشغالگر قدس. این سند روشن حقانیت ‎منطق مقاومت است.

با طرح ایدۀ روز قدس توسط امام راحل، مبارزه علیه رژیم صهیونیستی وارد مرحلۀ خیزش مردمی و فراگیر شد. تبدیل مقابله با این غدۀ سرطانی به مسئلۀ اول جهان اسلام و متکی شدن آن به سنت‌های تبدیل و تحویل‌ناپذیر الهی از دیگر نتایج ابتکار امام عظیم الشأن انقلاب بود.

راهبرد شوم رژیم صهیونیستی این بود که نسل‌های بعدی فلسطینیان،مسئلۀ فلسطین را فراموش کنند.ولی فرماندهان مقاومت و سیدالشهدای مقاومت ‎شهید سلیمانی اندیشۀ امام راحل را با سازماندهی نیروهای مقاومت به بار نشاندند و راهبرد صهیونیست‌ها کاملا شکست خورد و روند قدرتمند شدن مقاومت آغاز شد.

 ضعف روزافزون رژیم اشغالگر و جنایتکار صهیونیستی و بحران‌های غیرقابل حلی که به آن دچار است و همچنین نفوذ فرهنگ  مقاومت در میان تمام مسلمانان از شبه قارۀ هند تا بلندی‌های جولان و دریای مدیترانه، نتیجۀ روشن ‎مکتب شهید سلیمانی و منطق مقاومت به فرماندهی امام و مقام معظم رهبری است.

معامله_قرن طرح تروریست‌های آمریکایی برای عبور دادن رژیم صهیونیستی از بحران استراتژیکی است که در نتیجۀ اشاعۀ منطق مقاومت به آن دچار شده است.ولی با ریشه دواندن فرهنگ مقاومت در جان و دل مردم منطقه مطمئن هستیم که خواب آمریکا هرگز تعبیر نخواهد شد ومقاومت پیروز این میدان خواهد بود.»

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

در گفتگو با اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.