تصاویر ویدئویی ضبط شده نشان می‌دهد هواپیمای مذکور از سیم‌های برق و ترافیک خودرو‌ها جان سالم به در برد و در بزرگراه فرود آمد.

به گزارش جماران؛ یک خلبان آمریکایی پس از آنکه موتورهواپیمای وی از کار افتاد، در یکی از بزرگراه‌های کارولینای شمالی فرود اضطراری کرد.

طبق گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ خلبان مذکور پس از توقف موتور هواپیما، در یک بزرگراه در کارولینای شمالی و در میان ترافیک خودروها، فرود اضطراری کرد. این حادثه توسط دوربین خلبان ثبت شده است.

وینسنت فریزر خلبان این هواپیمای تک موتوره، دریاچه فونتانا را در بخش سواین ترک کرد. پدر همسر این خلبان، در این پرواز او را همراهی می‌کرد. در حین پرواز بود که موتور هواپیما از کار افتاد و در نتیجه، خلبان هیچ راهی بجز فرود هواپیما در بزرگراه پیش روی خود نداشت.

تصاویر ویدئویی ضبط شده نشان می‌دهد هواپیمای مذکور از سیم‌های برق و ترافیک خودرو‌ها جان سالم به در برد و در بزرگراه فرود آمد.

وینسنت فریزر در صحبت با رسانه‌ای محلی گفت: "شروع به بررسی فهرست کنترل کردم و توانستم هواپیما را دوباره راه اندازی کنم که پرواز کند، اما هواپیما فقط ۳ تا ۵ ثانیه پرواز کرد. به سمت چپ نگاه کردم و در میان دره‌ها و کوه‌ها یک جاده دیدم و در همان جا فرود آمدم."

حجم ویدیو: 1.10M | مدت زمان ویدیو: 00:00:16
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

موضوعات داغ

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.