امیدواری کمیته ملی المپیک به کسب بهترین نتایج در پاریس

دبیر کمیته ملی المپیک از امیدواری به کاروان ایران برای کسب بهترین نتایج در پاریس گفت.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ مناف هاشمی در حاشیه مراسم دیدار وزیر ورزش با ورزشکاران اعزامی به المپیک پاریس اظهار کرد: کار وزیر ورزش و محمود خسروی‌وفا، رییس کمیته ملی المپیک، که چنین مراسم جذابی را قبل از اعزام ورزشکاران به المپیک تدارک دیده‌اند جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: چنین برنامه‌ای را در سالیان گذشته نداشتیم که ورزشکاران المپیکی کنار مادران و همسرانشان حضور داشته باشند و این حس بسیار خوبی را به ما انتقال می‌دهد.

دبیر کمیته ملی المپیک تصریح کرد: کاروان ما تحت عنوان خادم‌الرضا در بازی‌های المپیک پاریس حضور خواهد داشت که این نام به خاطر شهید فقید رییس‌جمهور کشورمان نامگذاری شده است. ما شرایط بسیار سختی در دنیا داریم زیرا کودکان در دنیا جان خود را به‌راحتی از دست می‌دهند و برای همین شعار کاروان را به نام صلح برای کودکان در نظر گرفتیم تا ورزشکاران کشورمان نماد صلح در دنیا باشند.

هاشمی افزود: برای نخستین بار یازده خانم در المپیک حضور پیدا می‌کنید و همچنین ثریا آقایی که به عنوان متقاضی کمیسیون ورزشکاران کمیته بین‌المللی المپیک و به عنوان نماینده ایران در المپیک حضور خواهد داشت. بنابراین برای ما مایه افتخار است که با ۱۲ نماینده خانم در المپیک پاریس شرکت خواهیم کرد.

او در پایان تصریح کرد: با حمایت وزیر ورزش و جوانان در دهکده بازی‌ها در کنار شما خواهیم بود. شاید تعداد ورزشکاران ما در این دوره از مسابقات محدود باشد اما این امیدواری وجود دارد که در شش رشته بهترین نتایج را بگیریم. امیدوارم در این دوره شرایط ما بهتر از توکیو و ریو باشد هر چند شاید نتوانیم نتایج خوب المپیک لندن را تکرار کنیم اما به کسب بهترین نتایج امیدواریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید