وینیارسکی: باور دارم که ایرانی‌ها مثل قبل بازی نکردند

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان گفت: باور دارم که ایرانی‌ها مثل قبل بازی نکردند. می‌توانستید ببینید که آنها خسته بودند؛ چرا که در این هفته دو مسابقه را خیلی نزدیک بازی کردند.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ تیم ملی والیبال ایران امروز (یکشنبه سوم تیرماه) در آخرین مسابقه‌اش در مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ در شهر مانیل فیلیپین به مصاف آلمان رفت و سه بر صفر نتیجه را واگذار کرد.

میخایل وینیارسکی، سرمربی تیم ملی والیبال آلمان، درباره این مسابقه گفت: این بازی از نظر روانی برای هر دو تیم خیلی سخت بود چون هم آلمان و هم ایران می‌دانست که این بازی آخرش است. خیلی خوشحالم که سه بر صفر پیروز شدیم و پیروزی مهمی است.

او درباره عملکرد تیم ایران مقابل آلمان اظهار کرد: باور دارم که ایرانی‌ها مثل قبل بازی نکردند. می‌توانستید ببینید که آنها خسته بودند؛ چرا که در این هفته دو مسابقه را خیلی نزدیک بازی کردند اما من حواسم بیشتر به تیم خودم است و خوشحالم که پیروزی شدیم.

سرمربی تیم والیبال آلمان در پاسخ به پرسشی درباره میزان آمادگی این تیم برای حضور در المپیک پاریس تصریح کرد: می‌دانید که لیگ ملت‌ها برای آلمان حکم کسب آمادگی برای المپیک را داشت. هنوز یک ماه فرصت داریم و به نظرم همه چیز در مسیر درستی است.

تیم ملی والیبال ایران در ششمین دوره لیگ ملت‌ها موفق به شکست آمریکا و هلند شد و در ۱۰ دیدار دیگر نتیجه را واگذار کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید