ادامه روزهای سخت تیم ملی والیبال از زبان وادی و علیزاده!

پاسور تیم ملی والیبال از روزهای سخت تیم ملی در لیگ ملت ها گفت.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ تیم ملی والیبال ایران که برای هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها در فیلیپین به سر می‌برد، اولین جلسه تمرینی خود را یکشنبه ۲۶ خرداد در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار کرد.

محمدطاهر وادی در مورد شرایط آمادگی تیم ملی پیش از شروع هفته سوم گفت: از زمانی که هفته دوم تمام شد، با آقای اکبری پنج، شش روز تمرین خوب داشتیم. روی نقاط ضعفمان کار کردیم و یکسری نکات را به ما یادآوری کردند که تلاش می‌کنیم برای مسابقات بعدی آن ضعف‌ها را نداشته باشیم.

وی در مورد کمپ تمرینی تیم کلی در اوزاکای ژاپن بیان کرد: تمام شرایطی که باید برای یک تیم والیبال از نظر تمرینی مهیا باشد، در ژاپن برایمان فراهم بود. کمی از نظر تغذیه مشکل وجود داشت که برایش فکری کردیم اما تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم.

وادی در مورد ارزیابی خود از هفته سوم لیگ ملت‌ها گفت: باید برای آبروی والیبالی‌مان بازی کنیم. شرایط سخت شده و تمام تلاشمان را می‌کنیم که بهترین نتیجه را برای مردم ایران کسب کنیم.

علیزاده: شرایط سخت اما باید بجنگیم

مربی تیم ملی در مورد شرایط تیم پس از اولین جلسه تمرینی در مانیل گفت: امروز بعد از حضور 19 روزه در ژاپن اولین جلسه تمرینی خود را در فیلیپین برگزار کردیم. صبح وزنه زدیم و عصر تمرین توپی داشتیم. شرایط خوب است. چهار بازی خیلی سنگین و سخت داریم و شرایط هم برایمان سخت شده است.

عبدالرضا علیزاده تصریح کرد: امیدوارم بچه‌ها با روحیه جنگنده مقابل تیم‌هایی قرار بگیرند که خیلی خوب هستند و  نسبت به دو هفته قبل بجنگیم و شرایط مطلوب ایجاد کنیم تا حداقل در این هفته دست پر به ایران برگردیم.

وی در مورد حضور در کمپ تمرینی اوزاکا ژاپن پیش از سفر به فیلیپین، گفت: شرایط آنجا نسبت به برزیل سخت بود اما در فیلیپین شرایط بهتر و مهیا‌تر است. امیدوارم هفته‌ای خوب را پشت سر بگذاریم.

علیزاده با بیان اینکه در هفته سوم تیم‌هایی که به مرحله نهایی صعود کرده‌اند با تیم اصلی خود حاضر می‌شوند، تاکید کرد: از طرف دیگر این تیم‌ها برای المپیک آماده می‌شوند. بنابراین قطعا با تمام توان مقابل حریفان ظاهر خواهند شد. شرایط سخت است و باید با روحیه بالا بجنگیم تا از شرایطی که دو هفته قبل داشتیم خارج شویم.

تیم ملی ایران در هفته سوم لیگ ملت‌ها به مصاف تیم‌های آمریکا، هلند، فرانسه و آلمان می‌رود و در اولین دیدار خود چهارشنبه ۳۰ خرداد برابر آمریکا به میدان خواهد رفت.

 

دیدگاه تان را بنویسید