بیرانوند: اوسمار دیگر به پرسپولیس بازنمی گردد/ گل محمدی تاج سر است

دروازه بان پرسپولیس از جدایی اوسمار ویرا سرمربی این تیم خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ علیرضا بیرانوند پس از تساوی تیم ملی مقابل ازبکستان گفت: خداراشکر به عنوان صدرنشین صعود کردیم، ممنون از هواداران که امروز به ورزشگاه آمدند. بازی خیلی خوبی انجام دادیم، بانظم بودیم. نیمه اول چند موقعیت به ازبک‌ها دادیم آن هم به خاطر اینکه چمن را آب نداده بودند. این بازی خیلی مهم بود و تبریک می‌گویم که به عنوان تیم اول برای قرعه کشی رفتیم. ازبکستان تیم خوبی دارد. پایه‌های خوبی دارد. جام ملت‌ها مقابل قطر در پنالتی‌ها باختند، بازیکنان باکیفیتی نیز دارند که 2 بازیکن در لیگ برتر ما هستند و دیدید چقدر کیفیت لیگ ما را بالا بردند.

وی در خصوص ناهماهنگی نیمه دوم با خلیل زاده گفت: دوست نداشتم توپی که شجاع با سر به عقب فرستاد به کرنر برود. خداراشکر به خیر گذشت.

بیرانوند در خصوص حواشی انتهای بازی و شعار برخی هواداران گفت: من که چیزی نشنیدم. من انتهای بازی دیدم تمام بازیکنان دارند از مردم عزیز تشکر می‌کنند. به نظرم شاید به خاطر کیفیت بالای تیم باشد که توقع‌ها بالا رفته است. ما در بازی با هنگ‌کنگ خیلی اذیت شدیم. رفت و برگشت نزدیک به 40 ساعت طول کشید. برنامه ریزی خوبی نداشت و بچه‌ها خسته بودند.وی ادامه داد: 4-5 دقیقه آخر شاید کمی هواداران عصبی شدند. ما تیم سرتر بودیم. توپ ما به تیر خورد. وقتی به لحظات پایانی رسیدیم فهمیدیم که ازبکستان میل به ضدحملات دارد و به خاطر همین عقب نشستیم. به عنوان تیم اول الان صعود کردیم و قرعه متفاوتی به ما می‌خورد و شاید به خاطر این که برخی هواداران این موضوع را نمی‌دانستند، شاکی شدند.

بیرانوند در پاسخ به اینکه یک رسانه مدعی شده بود که اگر او طلبش را از پرسپولیس تا آخر خرداد نگیرد، فسخ می‌کند، گفت: من بندی در قراردادم ندارم. من مثل تمام بازیکنان هستم. هیچ فشاری هم به باشگاه نیاوردم. تماسی نگرفتم. تمام تلاشم را کردم و خداراشکر تیم قهرمان شد. قرارداد هم دارم و می‌مانم. هیچ فشاری به باشگاه نمی‌آورم. می‌دانم باشگاه پرسپولیس شرایط سختی دارد برای انتخاب سرمربی. 10 بازیکن پرسپولیس قرارداد ندارند و چون می‌دانم کار سختی دارند، من نمی‌آیم و کار را سخت‌تر کنم.

بیرانوند اظهار داشت: من به اوسمار پیام دادم و گفتم همه ما را نگران کردی و به من گفت خیلی سخت است که برگردم. به نظرم تمام شده است و اوسمار با تیم تایلندی قرارداد بسته است.

وی ادامه داد: مربی خارجی یا ایرانی؟ من بازیکن حرفه‌ای هستم. الان باشگاه باید تصمیم بگیرد. تیم قهرمان شده و هر چه زودتر باید این اتفاق بیفتد.

بیرانوند در انتها گفت: گل محمدی تاج سر پرسپولیسی‌هاست و مطمئن باشیم این تیم قهرمان شد او نیز سهم بزرگی در آن دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید