پاس گل گولسیانی برای گرجستان و پیروزی ایتالیا در بازی های دوستانه

بازیکن پرسپولیس در بازی تیم ملی گرجستان پاس گل داد.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ در ادامه دیدارهای دوستانه فوتبال در رده ملی، شب گذشته (یکشنبه) چند بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم‌های ملی ایتالیا و فرانسه به ترتیب برابر بوسنی و کانادا به میدان رفتند.

ایتالیا که در شهر امپولی میزبان تیم ملی بوسنی‌ و‌ هرزگوین بود، میهمانش را به لطف تک گل دقیقه 38 داویده فراتزی شکست داد. این آخرین بازی تدارکاتی شاگردان لوچانو اسپالتی قبل از شروع به کارشان در یورو 2024 است. اولین بازی ایتالیایی‌ها در این رقابت‌ها از ساعت 22:30 شنبه هفته آینده (به وقت تهران) برابر آلبانی خواهد بود.

تیم ملی فرانسه اما در ورزشگاه بوردو مقابل میهمانش تیم ملی کانادا به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا نکرد. فرانسوی‌ها نیز آخرین بازی تدارکاتی‌شان را قبل از مصاف با اتریش در دور نخست از مرحله گروهی یورو 2024 انجام دادند. اولین بازی شاگردان دیدیه دشان در یورو 2024، دوشنبه هفته آینده (از ساعت 22:30 به وقت تهران) برگزار خواهد شد.

در دو بازی دوستانه دیگری که شب گذشته برگزار شد، تیم ملی اسلواکی با نتیجه قاطع 4 بر صفر ولز را در هم کوبید و گرجستان هم با نتیجه 3 بر یک از سد مونته‌نگرو گذشت. پاس گل اول تیم گرجستان در این بازی را گئورگی گولسیانی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس برای هم‌تیمی‌اش ارسال کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید