اعلام رقبای حسن یزدانی و آزادکاران ایران در تورنمنت مجارستان

رقبای ۸ ملی پوش کشتی آزاد ایران در رقابت های رنکینگ دار بوداپست مشخص شدند.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ قرعه کشی رقابت های کشتی آزاد رنکینگ مجارستان برگزار شد و ۸ نماینده ایران در این رقابت ها رقبای خود را شناختند.

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر حضور دارند، علی مومنی در دور نخست به مصاف عبدالله یف از ازبکستان مس رود و در صورت برتری مقابل رضازاده از آذربایجان مبارزه می کند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر حضور دارند، شهداد خسروی پس از استراحت در دور نخست مقابل لئوترت از سوییس مبارزه می کند و در صورت برتری به مصاف یکی از کشتی گیران ارمنستان، گرجستان یا قرقیزستان مصاف خواهد کرد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند رقابت ها در ۲ گروه پیگیری می شود و عباس ابراهیم زاده با کشتی گیران مجارستان و مکزیک در یک گروه قرار دارد.

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۸ کشتی گیر حضور دارند،  محمدعلی عموزاد در دور نخست به مصاف کمرتدلیدزه از گرجستان می رود و در صورت برتری در نیمه نهایی مقابل برنده مبارزه هندرسون از آمریکا و آندرسیان از ارمنستان مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم که ۹ کشتی گیر حضور دارند، علی رضایی پس از استراحت در دور نخست، به مصاف توران بایراموف از آذربایجان می رود.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۶ کشتی گیر حضور دارند رقابت ها در ۲ گروه برگزار می شود و عادل پناهیان با کشتی گیران الجزایر و بلغارستان در یک‌ گروه جای دارد.

اما در وزن ۸۶ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، حسن یزدانی در دور نخست به مصاف اتهان راموس از پورتریکو می رود و در صورت برتری با برنده مقابل ایشیگورو از ژاپن مبارزه خواهد کرد. مالس آمینه از سن مارینو و دولتبکوف قزاق نیز در سمت جدول یزدانی قرار دارند و در دور نخست به مصاف هم می روند. برنده این دو کشتی گیر نیز به مصاف پوسپوُکس از مجارستان می رود تا در نهایت برنده آن ها در نیمه نهایی در انتظار یزدانی باشد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر حضور دارند، ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور نخست به مصاف ریچارد وگ از مجارستان می رود.

 

دیدگاه تان را بنویسید