اسفندیار: شرایط تیم خوب نیست

ستاره تیم ملی والیبال ایران معتقد است کسب نتایج خوب برای تیم ملی می تواند به پذیرفته شدن این تیم کمک کند.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ امیرحسین اسفندیار ملی پوش والیبال ایران پیش از بازی مقابل برزیل گفت: شرایط تیم با ۵ باخت از ۵ بازی خوب نیست و بچه‌ها همه توان خود را می‌گذارند، حتی آنهایی که در مسابقه حضور ندارند.

وی ادامه داد: بازی بعدی ایران هم مسابقه سختی است، تمام توانمان را می‌گذاریم، برزیل تیم باتجربه و پر مهره‌ای است و خود را برای حضور در المپیک آماده می‌کنند. امیدوارم نتیجه قابل قبولی بگیریم و از این فشار بیرون آییم تا جامعه این تیم جوان را بپذیرد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران در مورد بازی تدارکاتی با برزیل هم گفت: قطعا بازی‌های تدارکاتی خوبی بوده است. با تیم بزرگی به نام برزیل این بازی‌های تدارکاتی را انجام دادیم و اینطور نبوده که بگوییم فقط بازی تدارکاتی انجام شده است.

وی ادامه داد: الان که می‌خواهیم با آنها بازی کنیم، نقاط قوت و ضعف خودمان را متوجه شدیم و هم با همه بازیکنانشان بازی کردیم و شناخت بیشتری داریم. باید برویم زمین، ببینیم چی پیش می‌آید. 

اسفندیار در مورد میزبانی ژاپن هم گفت: میزبانی خوب است. شرایط خوب است، هم سالن و هم هتل. امیدوارم شرایطی خوبی را رقم بزنیم، برای خودمان، جامعه والیبال و آینده والیبال رقم بخورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید