جماران

آقا مهرداد! مسخره بودن فوتبال برای ما؛ پول های میلیاردی اش برای شما؟!

مهرداد محمدی در پایان لیگ برتر فوتبال صحبت های عجیبی بر زبان آورد.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ لیگ بیست و سوم ایران با قهرمانی پرسپولیس و نایب قهرمانی استقلال به پایان رسید. در آخرین هفته لیگ نیز آبی های پایتخت به داوری معترض بودند و با توجه به گل مشکوک پرسپولیس به مس رفسنجان خود را قربانی اشتباهات داوری در لیگ می دانند.

جواد نکونام سرمربی و برخی از بازیکنان نظیر روزبه چشمی، حسین حسینی و ... به وضعیت داوری ها معترض شدند و انتقادات تندی را مطرح کردند.

در این میان مهرداد محمدی که به عنوان یک ستاره ابتدای فصل پا به جمع آبی پوشان گذاشت بعد از دبل در بازی مقابل پیکان در هفته سی ام شدیدترین انتقادات را با بدترین الفاظ به کار برد.

قسمت هایی از سخنان این بازیکن قابلیت انتشار ندارد و حتی ویدیوی منتشر شده از او در رسانه های رسمی نیز حاوی مقادیری بوق بود! اما او کلمه عجیبی خطاب به خبرنگاران به کار برد و گفت "ول کنید با این فوتبال مسخره تون". او دو بار دیگر نیز از کلمه "فوتبال مسخره تون" و "فوتبال تون" استفاده کرد!

قابل تامل و تعجب برانگیز است که مهرداد محمدی از این لفظ استفاده کرده در حالی که تمام منافع حاصل از این فوتبال در جیب او و دیگر فوتبالیست ها می رود!  اینکه چرا فوتبال ایران باید "فوتبال تان" یا "فوتبال مسخره تان" متعلق به خبرنگاران باشد اما میلیاردها تومانش در جیب مهرداد محمدی و بقیه برود نیز سوالی است که مطرح می شود!

اگر این فوتبال به مهرداد محمدی تعلق ندارد پس چطور اول فصل به استقلال آمد و قرارداد میلیاردی امضا کرد؟!

عصبانیت و فحاشی بازیکنان فقط مختص فوتبال ایران نیست اما کم پیش می آید کسی که جزو گران ترین بازیکنان یک تیم بزرگ است اینگونه خودش را زمان ناکامی کنار می کشد و همه چیز را متوجه خبرنگارانی می داند که سهمی از پاداش های ارزی و دستمزدهای میلیاردی ندارند.

  • علیرضا ارسالی در

    عجب، حد فوتبال اینست که که شش تا از انگلیس میخورد و در جام ملتها توفیقی بدست نمی آورد و فقط پول میلیاردی میگیرند و دو قورت و نیمشون هم باقیست.

دیدگاه تان را بنویسید