صحبت های بازیکنان استقلال بعد از برد مقابل گل گهر

بازیکنان تیم فوتبال استقلال از عملکرد خود مقابل گل گهر و کسب 3 امتیاز رضایت دارند.

لینک کوتاه کپی شد

ورزشی جماران؛ میلاد فخرالدینی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ورزشگاه آزادی، اظهار کرد: مهم سه امتیاز بازی بود که توانستیم به برتری برسیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا استقلال می‌تواند قهرمان لیگ‌برتر شود؟ گفت: دست ما نیست و باید بازی پایانی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

مدافع راست استقلال در پاسخ به اینکه هواداران استقلال از نتیجه به دست آمده مقابل نساجی ناراحت هستند و اعضای استقلال، مقصر این نتیجه را داوری می دانند، عنوان کرد: آن دیدار مشکل داوری داشت. علاوه بر این اتفاقی در دیدار همزمان رخ داد که ما فکر کردیم همه چیز تمام شده است. به هر حال خواست خداوند اینگونه بوده و مطمئنا اگر روزی ما قهرمانی باشد، اتفاقات به گونه‌ای رقم می‌خورد که تیم ما قهرمان شود.

فخرالدینی در مورد اینکه آیا برد تلخی مقابل گل گهر به دست آمد؟ تصریح کرد: خیر! اتفاقا برد شیرینی بود و خداراشکر می‌کنیم.

 

زبیر نیک‌نفس درباره برتری پرسپولیس مقابل شمس‌آذر گفت: کاری به آن بازی نداریم. خدا را شکر بازیمان را بردیم و هدفمان همین بود. دم مردمی که آمدند گرم! امیدوارم شرمنده آنها نشویم.

او درباره اهمیت حضور هواداران استقلال در بازی پایانی مقابل پیکان خاطرنشان کرد: یکی از آپشن‌های تیم استقلال هواداران این تیم است. بازی بعد امکان دارد قهرمان شویم. شما فرض کنید قهرمان شویم،‌ امیدوارم این اتفاق با حضور هواداران بیفتد. امیدوارم این بازی در ورزشگاهی برگزار شود که شاهد حضور هوادارانمان باشیم.

نیک‌نفس درباره شانس استقلال برای قهرمانی، گفت: ما تلاش خودمان را می کنیم. متاسفانه ابتکار عمل از دست ما در رفته اما ما تلاش خودمان را می‌کنیم.

او درباره وضعیت مالی باشگاه استقلال و پرداخت به بازیکنان این تیم گفت: الان در موقعیتی نیستیم که درباره این مسائل صحبت کنیم. امیدوارم در پایان فصل مقابل هواداران رو سفید باشیم.

سید حسین حسینی، کاپیتان و دروازه‌بان تیم استقلال گفت: بازی سخت بود و تیم گل‌گهر فوتبال خوبی بازی کرد. خوشحالیم که توانستیم برنده باشیم و از هواداران خودمان هم تشکر می‌کنیم که امروز به استادیوم آمدند و حمایت کردند. امیدوارم هفته‌ آینده خوشحالشان کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا اشتباه نبود که داوری را مقصر از دست رفتن صدر جدول برای استقلال بدانند؟ توضیح داد: اولا اینکه اشتباه نبود چون وضعیت داوری‌ها از اول فصل مشخص است و ما خسته شدیم از بس این موضوع را گفتیم. ما امید و ایمان خود را از دست نداده‌ایم و یک هفته باقی مانده است. امیدوارم تیم‌ها با صد درصد قوا بازی کنند. اگر مس همانطور که جلوی ما بازی کرد مقابل پرسپولیس بازی کند، قطعا امتیاز می‌گیرد.

او در پاسخ به این سوال که آیا به بازی با پیکان می‌رسد؟ توضیح داد: فردا ام‌آرآی می‌گیریم تا وضعیت پای من مشخص شود. امیدوارم مشکلی نباشد و به بازی برسم.

 

مهدی مهدی‌پور پس از برد یک بر صفر خانگی استقلال مقابل گل‌گهر گفت: خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم و این اتفاقی بود که دنبالش بودیم و به آن چیزی که می‌خواستیم، رسیدیم. ان‌شاءالله هفته آینده هم سه امتیاز را بگیریم و اتفاقاتی رقم بخورد تا به آن چیزی که در فصل جاری استحقاقش را داریم، برسیم.

وی درباره تاثیر مصدومیتش در روند استقلال عنوان کرد: در 22 هفته در همه بازی‌ها به میدان رفتم و شرایط خوبی داشتم، اما در این چند هفته که نبودم، بچه‌ها سنگ تمام گذاشتند و فوق‌العاده بودند. ان‌شاءالله هفته آخر هم سه امتیاز را کسب کنیم.

مهدی‌پور همچنین گفت که مهر یا آبان به شرایط بازی کردن خواهد رسید.

 

بهزاد غلامپور گفت: این همه هوادار به ورزشگاه می‌آیند و زحمت می‌کشند اما با یک سوت همه چیز عوض می‌شود.

او در پاسخ به اینکه طبق نظر کارشناسان داوری، قضاوت‌های صورت‌گرفته درست بوده است، تصریح کرد: انشاءالله که درست باشد اما ما قبول نمی‌کنیم.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال تهران درباره اینکه آیا صحبتی با محرم نویدکیا که تیمش در دیدار پایانی باید به مصاف پرسپولیس برود، گفت: ان شاءالله که موفق باشد. دمش گرم!

دیدگاه تان را بنویسید