خودی و غیرخودی دوست ندارند استقلال قهرمان شود

مربیان استقلال می گویند خودی و غیرخودی می خواهند مانع قهرمانی این تیم شوند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بهزاد غلامپور پس از پیروزی استقلال مقابل آلومینیوم در خصوص اعتراض بازیکنان به شرایط تیم گفت: باشگاه همراه تیم نیست. در این شرایط همه سرد می‌شوند. بازیکنان و کادرفنی در کنار هواداران هستند اما از باشگاه هیچ‌کس با ما نیست. امروز داوری بازی را دیدیم و خدا به ما کمک کرد که 3 امتیاز با آلومینیوم را گرفتیم. در حق استقلال اجحاف می‌شود. هیچ کس، از خودی تا غیر خودی دوست ندارد استقلال قهرمان شود.

 

مهدی هاشمی‌نسب پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر، گفت: بازی را خوب شروع کردیم و می‌توانستیم خیلی زود به گل برسیم، ولی نرسیدیم. متأسفانه در فوتبال چیزهایی می‌بینیم که می‌خواهیم حرف نزنیم، ولی نمی‌شود. در مساوی گرفتن حرف می‌زنیم می‌گویند بهانه می‌آورید ولی الان که برد به دست آوردیم، موقعیت خوبی برای حرف زدن است. قانونی هست که باید قبل از بازی زمین را آب بدهید ولی بخشی از زمین آب داده نشده بود. در بین دو نیمه، 30 ثانیه آب دادند در صورتی که باید دو دقیقه آب می‌دادند. اگر استقلال این کار را انجام می‌داد، چه کارهایی که نمی‌کردند؟ یکسری چیزها در 24 ساعت گذشته شنیدم که باورش سخت است. نمی‌گذارند استقلال قهرمان شود. خودی و غیر خودی نمی‌گذارند. به هواداران می‌گویم؛ الان که برده‌ایم این حرف‌ها را می‌زنم.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه منظورش از خودی‌ها چه کسی است، گفت: اگر الان حرف بزنم تیمم را به حاشیه می‌برم، ولی باید یکسری چیزها گفته شود. در مساوی و باخت حرف بزنیم می‌گویند بهانه می‌آورید و به کارتان بچسبید. فوتبال زیبا بازی می‌کنیم و نمی‌بریم که می‌گویند از این فوتبال‌ها نمی‌خواهیم. وقتی بد بازی می‌کنیم و می‌بریم، می‌گویند چرا اینطوری بازی می‌کنید. ترسی از این نوع حاشیه و جنجال‌ها نداریم ولی چیزهایی می‌بینیم که نمی‌توانیم هضم کنیم. تا روز گذشته می‌گفتیم توانایی داریم برای هواداران بجنگیم، ولی الان شرایط طوری شده است که نمی‌گذارند قهرمان شویم.

 

محمد نوازی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر گفت: با همت بازیکنان بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم، ولی کمی حساسیت روی تیم ما زیاد شده است. بخشی از طرف باشگاه و بخش دیگر از داوری است. مطالبات فصل گذشته بازیکنان داده نشده است و بیشترشان ناراحت هستند.

وی با انتقاد از داوری‌ها تصریح کرد: تا چه زمانی قرار است بازی‌ها بدون کمک داور ویدویی VAR ادامه پیدا کند؟ در بازی پرسپولیس و ملوان، داور گل آفساید پرسپولیس و همینطور پنالتی برای ملوان نگرفت. یکبار هم به سود ما اشتباه کنند، همیشه ما باید علیه ما اشتباه کنند؟ دوست ندارند تیم ما قهرمان شود. کسانی که در هر اتفاقی که به ضرر ما تصمیم می‌گیرند، کاری نمی‌کنند. قبل از بازی، قانون وجود دارد که زمین را آب دهند، ولی در بازی امروز این کار را نکردند.

مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که سال گذشته در اراک حضور داشت و آیا زمین را آب نمی‌دادند، گفت: همیشه آب می‌دادند و خودم هم اینجا حضور داشتم. فوتبال برای همه است و باید تلاش کنیم شرایط بهتر شود، نه اینکه دنبال چنین مشکلاتی باشیم

دیدگاه تان را بنویسید