پیش بینی شیرین خسرو برای آبی ها در دربی ۱۰۳

خسرو حیدری بازیکن اسبق استقلال، آبی ها را برنده دربی ۱۰۳ پایتخت دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، خسرو حیدری سرمربی تیم فوتبال خوشه طلایی در رابطه با شرایط تیمش گفت: بعداز مدت ها توانستیم با نفراتی که جذب کردیم پای به یک مسابقه بگذاریم، متاسفانه در این مقطع از فصل امکان انجام بازی تدارکاتی نداریم و برای هماهنگی بیشتر نیاز به زمان داریم.

خوشه طلایی هنوز بطور کامل به مشهد منتقل نشده و فکر می کنم با نهایی شدن این انتقال شرایط بهتر خواهد شد. با انتقال قطعی تیم به مشهد بسیار به آینده امیدوار تریم، حمایت مالکین باشگاه موجب قوت قلب ماست. مدیریت جدید پیگیر حل مشکلات تیم بوده و شرایط مان رفته رفته بهتر شده.

مقابل فجر می توانستیم برنده باشیم، اما بدشانس بودیم.  سبک بازی تیم متحول شده، اگر خوش شانس بودیم یا حداقل اینکه بدشانس نبودیم در این سه بازی خیلی بیشتر از سه یا چهار امتیاز می‌گرفتیم.

داور هم مثل همه ما ممکن است اشتباه کند، اما ناراحتیم که در این سه بازی کل اشتباهات فقط به ضرر ما بوده . امیدوارم در ادامه داوران شریف و زحمتکش کشورمان بیشتر دقت کنند.

  ما اینجا هستیم برای ساختن و ساختن هم زمان میخواهد، قول میدهم خوشه در لیگ می ماند.

خوشه طلایی را وقتی قبول کردیم که هرکسی جرات قبول هدایت آن را نداشت چون تیم در حاشیه بود و اکثر بازیکنان جدا شده بودند، اما به خودم و همکارانم و بازیکنانم ایمان داشتم.

خسرو حیدری در رابطه با دربی ۱۰۳ پایتخت افزود : قائدتا بعنوان یک استقلالی دوست دارم  استقلال برنده این دربی باشد، امیدوارم بازی زیبایی را ببینیم و هواداران لذت ببرند. فوتبال و اساسا دربی ها قابل پیش‌بینی نیستند اما پیش‌بینی من برد 1-0 استقلال است.

 

دیدگاه تان را بنویسید