حس وصف ناپذیر مدافع قطر از برد مقابل ایران

بسام الراوی از تمرکز بازیکنان قطر روی فینال جام ملت های آسیا و بازی مقابل اردن گفت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ بسام الراوی درباره پیروزی تیم ملی فوتبال قطر برابر ایران و صعود به فینال جام ملت‌های آسیا 2023 به روزنامه الوطن قطر گفت: هدف‌مان در این بازی کسب پیروزی و فینالیست شدن بود که به سختی به دست آمد. حس من از این پیروزی و صعود وصف‌ناپذیر است، زیرا ما یک تیم پُرستاره را شکست دادیم.

مدافع تیم ملی فوتبال قطر در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار پیروزی برابر ایران را داشته است، خاطر نشان کرد: ما با هدف پیروزی وارد هر بازی می‌شویم و این بار نیز می‌خواستیم به فینال جام ملت‌های آسیا صعود کنیم. صعود به چنین مرحله‌ای برای خیلی‌ها با توجه به حضور نامزدهای قهرمانی یک رؤیا به نظر می‌رسید. پنج دقیقه ابتدایی بازی با ایران بسیار سخت بود و یک گل دریافت کردیم. خوشبختانه با تمرکز لازم توانستیم به بازی برگردیم و در دقایق پایانی گل پیروزی را هم زدیم. در نهایت ما شایسته این پیروزی و صعود به فینال بودیم.

بسام الراوی درباره دیدار تیمش با اردن در فینال جام ملت‌های آسیا 2023 هم اظهار داشت: پیروزی برابر ایران را فراموش کردیم و باید روی بازی فینال تمرکز کنیم. زیبایی فینال این است که یک مسابقه تمام عربی خواهد بود. اردن با عملکرد خوبش شایستگی صعود به فینال مسابقات را داشت و به‌طور حتم قطر بازی آسانی پیش رو نخواهد داشت، زیرا اردنی‌ها هم دنبال نخستین جام قهرمانی‌شان در آسیا هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید