ویدیو| پاسخ یورگن کلینزمن به خنده های اعصاب خُردکن بعد از شکست!

کلینزمن بازهم به مانند بازی مقابل مالزی در پایان دیدار کره جنوبی مقابل اردن که با شکست تیمش همراه شد لبخند زد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یورگن کلینزمن پس از شکست ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال کره جنوبی مقابل اردن در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: این نتیجه به‌وضوح ناامیدکننده بود. هدف بزرگی برای رسیدن به فینال داشتیم اما اردن شایسته پیروزی بود. در نیمه اول حریف از همه جهات بهتر بود ولی در نیمه دوم سعی کردیم بهتر شویم اما بعد از گلی که خوردیم، بدتر شدیم.

وی درپاسخ به این سوال که آیا مسئولیت شکست را می‌پذیرد، گفت: بله، قطعا. مسئولیت تیم با من است. این یک تورنمنت بسیار جذاب بود و عربستان و استرالیا را حذف کردیم. هرچند به اردن باختیم. انتظار رقم‌خوردن چنین اتفاقاتی را داشتیم. باید  بیشتر این بازی را آنالیز کنیم و کار زیادی پیش روی ما است.

سرمربی تیم ملی کره جنوبی درمورد احتمال استعفا یا اخراجش، گفت: مسئول آنالیز تورنمنت خودم هستم. این که چه چیزی خوب بوده یا نه بر عهده فدراسیون است. باید برای جام جهانی آماده شویم و کارهای زیادی پیش رو داریم.

کلینزمن درمورد دلیل لبخند زدنش پس از باخت و تبریک‌ گفتن به کادر فنی حریف گفت: عادی است که به تیم حریف که بهتر است تبریک بگویم. آنها قابل احترامند و امروز تیم برتر بودند. این برای من عادی است اما به نظر می‌رسد از نظر شما باید روش دیگری داشته باشم.

وی درخصوص سطح جام ملت‌های آسیا گفت: بسیار لذت بردم. برایم جذاب بود که کشورهای مختلف می‌جنگند و درام‌های زیادی داریم. همه تلاش کردند که بهتر و بهتر شوند. دیدیم که ژاپن به خانه‌اش بازگشت. بازیکنان باکیفیتی حضور دارند و بازی‌های پرفشاری را تماشا کردیم.

سرمربی کره جنوبی ادامه داد: البته خیلی ناامید و عصبانی‌ هستم. باید امشب بهتر بازی می‌کردیم. شاید باید با روش دیگری از ابتدا بازی می‌کردیم اما تمام شده و به حریف تبریک می‌گویم. می‌توانم به همه شما لبخند بزنم ولی این دلیلی است که امشب باختیم؟

کلینزمن درباره اینکه آیا اردن می‌تواند قهرمان جام ملت‌ها شود، هم عنوان کرد: بله، آنها روز شنبه شانس دارند. باید ببینیم بین ایران و قطر چه تیمی برنده می‌شود ولی اردن شانس قهرمانی دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید