آغاز کری خوانی بازیکنان قطر برای ایران

بازیکنان تیم ملی فوتبال قطر، از صعود به فینال جام ملت ها سخن می گویند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی فوتبال قطر که میزبانی رقابت های جام ملت های آسیا را برعهده دارد، در مرحله نیمه‌نهایی این رقابت ها، فردا به مصاف تیم ملی ایران خواهد رفت.

در آستانه این بازی حساس، اسماعیل محمد، یکی از بازیکنان تاثیرگذار قطر در این خصوص گفت: بازیکنان در نهایت تمرکزشان قرار دارند و به هم قول داده‌ایم که برای فینالیست‌شدن و کسب دوباره عنوان قهرمانی نهایت تلاشمان را به کار بگیریم. ما این توانایی را داریم که ایران را شکست دهیم و به هدفمان که کسب عنوان قهرمانی است دست پیدا کنیم.

احمد علاءالدین، دیگر بازیکن قطر هم درباره بازی با ایران گفت: اینکه همه از قطر انتظار قهرمانی دارند، طبیعی است چون ما میزبان این رقابت بزرگیم البته باید بگویم که هیچ فشار را تحمل نمی‌کنیم بلکه برعکس فضای تیم بسیار مثبت است. همه قبل از بازی با ایران یک قلب شده‌ و آماده این بازی حساس‌ایم.

احمد فتحی، دیگر بازیکن قطر، هم گفت: ما از نظر بدنی و روحی قبل از بازی با ایران در شرایط خوبی به سر می‌بریم و آماده این بازی هستیم. به نظرم تماشاگران برگ برنده ما در این بازی‌اند و مثل دیدارهای قبل به حمایت‌شان برابر ایران نیاز داریم.

عبدالعزیز حاتم، هافبک باتجربه قطری‌ها، هم گفت: بدون شک بازی ایران سخت‌ترین و قوی‌ترین بازی ماست چرا که ایران از شانس‌های اصلی قهرمانی است. بازی برای دو تیم آسان نخواهد بود و به همین خاطر نیاز به تمرکز بسیار بالاست و مثل همیشه به حمایت هوادارانمان نیاز داریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید