اشتیاق افشین قطبی به فینال ایران - کره جنوبی

سرمربی اسبق تیم ملی امیدوار است تیم های ایران و کره جنوبی به فینال جام ملت ها راه پیدا کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سرمربی پیشین تیم ملی در یک دوره جام ملت‌ها هدایت تیم ملی را برعهده داشت، درباره بازی با ژاپن به ورزش سه گفت: ایران در بازی با ژاپن عملکرد بسیار خوبی داشت و من به نوبه خودم این پیروزی را به تمام مردم تبریک می‌گویم و امیدوارم که ایران در بازی با قطر نیز موفق باشد و دیدار فینال صعود کند.

قطبی که سابقه کار در جی لیگ ژاپن را دارد، در مورد پیروزی ایران اظهار داشت: تیم ملی به‌خصوص در نیمه نمایش تهاجمی و برتر را ارائه کرد و به نظر من شایسته پیروزی بود. باید به آقای قلعه‌نویی و دستیارانش و همچنین بازیکنان تیم ملی خسته نباشید بگوییم که این نمایش خوب را ارائه کردند.

مربی پیشین تیم ملی کره‌جنوبی در مورد تقابل احتمالی ایران و کره عنوان کرد: فکر می‌کنم این بازی یکی از بهترین فینال‌های تاریخ جام ملت‌های آسیا خواهد بود و من امیدوارم که این دو تیم به بازی نهایی صعود کنند. کره‌جنوبی هم یکی از پرستاره‌ترین‌ تیم‌های تاریخ خود را در اختیار دارد و باوجود تمام انتقادها، به نظر من بازی‌های خوبی را ارائه کرده است.

افشین قطبی در پایان گفت: امیدوارم که تیم ملی ایران بتواند عنوان قهرمانی را کسب کند و این آرزوی بزرگی است که من همیشه دارم. دوست دارم تمام حمایت و عشق خودم را به بازیکنان تیم ملی و کادرفنی محترم ایران بفرستم و بگویم که ما پشتشان هستیم

دیدگاه تان را بنویسید