خسروی وفا: در ایران، کیفیت کار را با مدال می‌سنجند

رئیس کمیته ملی المپیک معتقد است که بار مدال آوری کاروان ورزشی ایران در المپیک 2024 تا حد زیادی روی سه رشته کشتی، وزنه برداری و تکواندو است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک به همراه مناف هاشمی و تیم همراه از فدراسیون وزنه برداری بازدید کردند.هدف از این بازدید بررسی مشکلات،صحبت درباره شرایط فدراسیون و تیم های ملی و همکاری های مناسب  در آستانه المپیک بود.

در این جلسه محمود خسروی وفا گفت:ما به فدراسیون های کشتی  تکواندو هم رفته ایم.اینجا هم آمده ایم ببینیم چه کاری دارید و چه کمکی از دست ما بر می آید تا برای وزنه برداری انجام بدهیم.دوست داشتیم جلسات به همین شکل صمیمی و خودمانی باشد تا حرف ها راحت رد و بدل شود.

رییس کمیته ملی المپیک ادامه داد:احساس ما این است که در المپیک پیش رو هم فشار زیادی روی کشتی،تکواندو و وزنه برداری است.وقتی بار روی دوش این سه رشته می افتد طبیعی است که رییس فدراسیون،کادر فنی و ورزشکاران هم استرس زیادی داشته باشند.ما اینجا هستیم تا بگوییم که کنار شما می مانیم و باخت را اول از همه ما قبول می کنیم. قرار نیست توپ در زمین کسی باشد و ما کنار شما می مانیم.در هانگژو هم همین بود و ما توپ را زمین کسی نیانداختیم. مردم رشته ها و تیم های ملی را دوست دارند.دوست دارند تیم های مورد علاقه شان نتیجه بگیرد.ما باید با هم در مجموعه ورزش کنار بیایم و کل آمدن ما به فدراسیون شما این است که بگوییم در خدمت هستیم.

خسروی وفا در پایان گفت: ما همه چیز را به مدال گره نمی زنیم اما در ایران برآیند کار را با مدال می بینند و می سنجند. ما هم بر این اساس این سه فدراسیونی که گفتم را جدا کرده ایم و در اولویت قرار داده ایم. خدا را شکر می کنم که برادر عزیزم کیومرث هاشمی خودشان قبلا در کمیته بوده اند و هیچ حاشیه ای با وزارت خانه نداریم و نگاه ما یک نگاه تیمی است.به شما می گویم که کار کشتی،تکواندو و وزنه برداری در المپیک سخت است چون روسای این سه فدراسیون خودشان المپین هستند. آقا سجاد!تیمی که در کنار شما هستند را من تا به حال در هیچ فدراسیونی ندیده ام. البته این یک تیغ دو لبه است و مراقب باشید فشارها اذیت تان نکند، ما هم هر کمکی از دست مان بر بیاید برای شما انجام می دهیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید