طعنه معنادار مانچینی به تساوی عجیب کره جنوبی!

سرمربی عربستان به تساوی کره جنوبی مقابل مالزی طعنه زد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی فوتبال عربستان با تساوی مقابل تایلند، به‌عنوان صدرنشین گروه F صعود کرد و حریف کره جنوبی در مرحله یک‌هشتم نهایی شد. سعودی‌ها در دو بازی ابتدایی ۴ گل به ثمر رساندند اما در بازی آخر در امر گلزنی ناکام ماندند و با همان ۴ گل دور گروهی را به اتمام رساندند. روبرتو مانچینی در نشست خبری پس از بازی در مورد شرایط تیمش و بازی با کره جنوبی در یک‌هشتم صحبت کرد.

او درباره گل نزدن در این بازی گفت: بازی عجیبی بود. ما می‌توانستیم ببریم و موقعیت‌های خوبی داشتیم. حتی یک پنالتی را هم خراب کردیم. این‌ها در مقابل تیم خوبی مانند کره نباید تکرار شود. انتظار داشتم در دور گروهی ۶ گل به ثمر برسانیم اما الان دو گل کم داریم که ممکن است آنها را در مرحله حذفی به کره بزنیم.

مانچینی درباره پنالتی هدر رفته رقیب گفت: برای هر بازیکنی رخ می‌دهد. شما هیچ مهاجمی پیدا نمی‌کنید که پنالتی خراب نکرده باشد. او بازیکن خوبیست و مطمئنم از این اتفاق برای پیشرفتش استفاده خواهد کرد.

او درباره اختلاف بین سالم و ردیف برای زدن پنالتی گفت: راستش در رختکن قرار بر این شد که یکی از این دو نفر پنالتی را بزنند. خودشان هم در همان جریان بازی تصمیم گرفتند و در نهایت ردیف ضربه را زد. موضوع بزرگی نیست.

سرمربی تیم ملی عربستان درباره برخورد با کره جنوبی در یک هشتم نهایی گفت: اگر می‌خواهید قهرمان شوید باید با قوی‌ترین‌ها روبرو شوید. کره تیم باکیفیتی است و مربی بسیار خوبی دارد. مطمئنم بازی جذابی خواهد شد.

او ادامه داد: می‌توانستیم رقیب راحت تری داشته باشیم، ولی برای این کار باید بازی را می‌باختیم. ما برای باخت یا راضی بودن از وضعیت تیم در مرحله بعد بازی نمی‌کنیم. ما فقط برای برد آمده‌ایم و می‌خواهیم همه بازی‌هایمان را ببریم. فقط اینگونه هم در زمین قهرمان هستیم و هم از لحاظ شخصیتی.

مانچینی در پایان گفت: قطعاً همه احتمالات را در نظر گرفته بودیم ولی این موضوع خیلی عجیب است. نتایج آن گروه بسیار بسیار عجیب هستند و نمی‌توانستم باور کنم که این‌گونه شده است. حتی بازی آخر کره هم عجیب بود. من به خنده کلینزمن پس از گل‌به‌خودی‌ آن بازی می‌خندم. وضعیت عجیب و خنده‌داری است.

دیدگاه تان را بنویسید