رویاهای بزرگ دو پرسپولیسی پس از امضای قرارداد با این تیم

دو بازیکنی که به پرسپولیس پیوسته اند، در مورد اهداف خود از حضور در این تیم صحبت کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ عیسی آل کثیر مهاجمی که نیم فصل اول برای سپاهان بازی کرده بود، روز گذشته مجددا به پرسپولیس برگشت. او در این خصوص به سایت باشگاه گفت: خیلی خوشحالم که دوباره می‌توانم پیراهن پرسپولیس را بپوشم و به تیم خودم کمک کنم. این خوشحالی تمامی ندارد. با اینکه قبل از این در پرسپولیس بودم و دوباره به آن برگشته‌ام، حس می‌کنم روز اولی است که در این تیم حضور دارم. مثل همیشه تمام توانم را می‌گذارم که دوباره قهرمان شویم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز تور دروازه‌ای که از دربی به یادگار برد را در اختیار دارد یا خیر، یادآور شد: خیلی اهل کری خواندن نیستم، ولی بله آن را در اتاقم دارم.

آل‌کثیر ادامه داد: از روز سه شنبه سر تمرین رفتم و بازیکن باشگاه پرسپولیس هستم. ما یک نیم‌فصل سخت پیش رو داریم. شاید هواداران ناراحت باشند و حق دارند.

وی در مورد بعضی حواشی و جدایی خود در ابتدای فصل، تصریح کرد: فکر کنم زورشان در زمین به پرسپولیس نمی‌رسد. اتفاقی که برای من افتاد و از این تیم رفتم، دیگر گذشته است، مهم از اینجا به بعد است. امیدوارم با حمایت هواداران شادی دوباره‌ای برای آنها ایجاد کنیم. من یک روزی هوادار بودم، امروز هم فوتبالیست – هوادار به زمین می‌روم و قطعاً بهترین بازی خودم را به نمایش می‌گذارم. تمام تلاشم را می‌کنم، دیگر دست خدا است که چه اتفاقی بیفتد.

همچنین عبدالکریم حسن پس از امضای قرارداد با سرخپوشان اظهار داشت: از اینکه عضوی از یک تیم بزرگ آسیا شده‌ام، خوشحال هستم. امیدوارم اتفاقات خوبی در این تیم رقم بزنیم. بارها مقابل پرسپولیس بازی کرده‌ام و کارمان همیشه سخت بود. پرسپولیس همیشه به قهرمانی آسیا نزدیک بوده و حالا امیدوارم با هم به این هدف برسیم.

وی در مورد بازی‌هایی که مقابل پرسپولیس انجام داد، گفت: در ورزشگاه آزادی تجربه خوبی مقابل هواداران بزرگ پرسپولیس داشتم. این تیم بیشترین هواداران خاورمیانه را در اختیار دارد. آنها تاکنون مقابل من بودند، اما حالا حامی من هستند. هواداران زیادی از پرسپولیس تاکنون مرا در اینستاگرام دنبال کرده‌اند و به دلیل استقبال زیاد آنها نمی‌توانم صفحه خودم را به‌روز کنم.

مدافع قطری پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته در لیگ قهرمانان آسیا در مسیرمان برای صعود، مقابل پرسپولیس شکست خوردیم و طبعا این اتفاق بدی برای ما شد ولی جو ورزشگاه آزادی با هواداران پرسپولیس فوق العاده بود. با مرتضی پورعلی‌گنجی (در السد قطر) هم‌تیمی بودم، از این جهت برای من بازیکنی ویژه است. همچنین در لیگ ستارگان، مقابل محمد حسین کنعانی‌زادگان بازی کرده‌ام. این‌جا غریبه نخواهم بود. علی دایی هم اسطوره فوتبال آسیا است و همه او را می‌شناسند.

دیدگاه تان را بنویسید