قهر رئیس بارسلونا با رئال مادرید!

رابطه سران دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا شکراب شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ خوان لاپورتا و فلورنتینو پرس، رؤسای دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید، مانند گذشته رابطه‌ای صمیمی با هم ندارند و رفتار این دو در سوپرجام اسپانیا نسبت به یکدیگر دوستانه نبود.

روابط غیرصمیمانه مدیران رئال و بارسا در سوپرجام اسپانیا ادامه یافت. بر اساس گزارش روزنامه اسپانیایی "اسپورت"، همه بر این باور بودند که روابط فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید و خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، در جریان سوپرجام اسپانیا به میزبانی ریاض عربستان، بهتر خواهد شد.

انتظار می‌رفت که این دو رئیس در عربستان سعودی درباره سوپرلیگ دیدار و گفت‌وگو کنند، اما این اتفاق هرگز نیفتاد و جنگ سرد بین این دو همچنان ادامه دارد.

این روزنامه توضیح داد که هیچ یک از مدیران برای ترتیب دادن ملاقات با طرف دیگر قدمی برنداشتند. پرز همچنان از بارسلونا عصبانی است و هیچ تمایلی برای دیدار با لاپورتا نشان نداد.

پرز در جریان فینال سوپرجام اسپانیا کنار رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا نشسته بود و لاپورتا از این خیلی دور بود. اسپورت تایید کرد که لاپورتا نیز نظر خود را تغییر نداده و علاقه‌ای به ملاقات با پرز ندارد. رئیس بارسلونا، پرز را به خاطر موقعیتش در پرونده نگریرا و تمایلش برای سوءاستفاده از مشکلات بارسلونا مقصر می‌داند.

 

دیدگاه تان را بنویسید