آنچلوتی در آستانه الکلاسیکو؛ می‌خواهیم بارسا را ببریم

سرمربی تیم رئال مادرید از آمادگی تیمش برای حضور در فینال سوپرجام اسپانیا مقابل بارسلونا خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ کارلو آنچلوتی که شاگردانش یکشنبه شب در دیدار فینال سوپرجام اسپانیا و در شهر ریاض عربستان باید به مصاف بارسلونا بروند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: بازیکنان ما در وضعیت خوبی هستند. ما باانگیزه هستیم و به کسب اولین جام فصل نزدیک هستیم. دنی کارواخال وضعیت خوبی دارد و فردا بازی خواهد کرد.

وی افزود: من ترکیب اصلی برای تقابل با بارسلونا را انتخاب کرده‌ام اما نمی‌توانم چیزی در این مورد به شما خبرنگاران بگویم. در مورد تونی کروس هم باید بگویم که او در بازی قبلی حتی متوجه نشد که هواداران او را هو می‌کنند. تونی باانگیزه و برای بازی فردا آماده است. مودریچ، کروس، کارواخال و ناچو الگوهایی برای بازیکنان جوان‌تر ما هستند.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید در تمجید از سرمربی 43 ساله بارسا اظهار داشت: ژاوی یکی از بهترین هافبک‌های جهان بوده است. این حالا به او به عنوان مربی کمک می‌کند و باید بگویم که او کارش را به خوبی انجام می‌دهد. اگر ما بهتر از بارسلونا بازی کنیم، بازی را خواهیم برد اما حتی اگر در بازی فرد بدون شایستگی به پیروزی برسیم هم خوشحال خواهیم شد.

کارلتو درباره دروازه‌بانی که برای بازی فردا مدنظر دارد، خاطرنشان کرد: از این بابت نگرانی ندارم. در این خصوص تصمیم خواهیم گرفت. ما کپا را به خدمت گرفتیم تا دروازه‌بان اصلی‌مان باشد اما او دچار مصدومیت شد و ما از لونین استفاده کردیم که اتفاقاً خوب هم کار کرد. حالا نمی‌توانم دروازه‌بان اصلی را انتخاب کنم و هر کدام را که انتخاب کنم در حق دیگری اجحاف می‌شود.

آنچلوتی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: آماده‌سازی برای مصاف با بارسلونا همیشه سخت است اما بازی خوبی خواهد شد. ما البته نگرانی‌هایی داریم، چون بازی‌هایی از این دست دشوار هستند. با این حال ما تمام تلاش‌مان را برای ارائه بهترین بازی خواهیم کرد. در ال‌کلاسیکو هم تیمی از پیش‌برنده نیست و جزئیات است که سرنوشت بازی را رقم می‌زند. در بازی فردا هم به فکر انتقام گرفتن از بارسا بابت شکست در سوپرجام فصل گذشته نیستیم. ما به بارسا احترام می‌گذاریم اما همیشه به دنبال پیروزی هستیم.

وی درباره اینکه فردا این فرصت را دارد تا از حیث نشستن روی نیمکت رئال مادرید از رکورد زین‌الدین زیدان بگذرد، خاطرنشان کرد: پیش از هر چیز باید بگویم که زیدان بهترین بازیکنی بوده که من تاکنون مربی‌اش بوده‌ام. او فوق‌العاده بود و در فصل اول حضورم در رئال مادرید به من کمک زیادی کرد.

تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا از ساعت 22:30 فردا (یکشنبه - به وقت تهران) در ورزشگاه الاول شهر ریاض عربستان به مصاف هم می‌روند تا قهرمان سوپرجام اسپانیا مشخص شود.

دیدگاه تان را بنویسید