برانکو و این دلایل مهم برای بازنگشتن به پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ پیشنهاد هدایت قرمزهای پایتخت را رد کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس و به نقل از فارس؛ برانکو ایوانکوویچ شب گذشته در اقدامی قابل پیش‌بینی اعلام کرد که بنا به دلایلی به پرسپولیس باز نمی‌گردد تا مدیران این باشگاه به دنبال گزینه‌های دیگری باشند.

اینکه چرا برانکو به این پیشنهاد پاسخ منفی داده دلایل متعددی دارد. یکی از مهمترین این موارد موضوعی است که همچنان برای برانکو حل‌نشده باقی مانده و آن بحث دریافت مفاصا حساب مالیاتی اوست؛ چراکه مدیران پرسپولیس مدعی هستند این مربی مشکل مالیاتی ندارد اما برانکو درخواست دارد که برای ۵ سال او مفاصای مالیاتی تهیه شود. 

از طرفی مدیرعامل پرسپولیس مدعی است که برانکو مشکل مالیاتی ندارد اما از طرف دیگر آنها اعلام می‌کنند که بابت جریمه باقی مانده مالیات برانکو درخواست داده‌اند تا تخفیف لحاظ شود تا این موضوع حل شود. ابهام اینجاست که اگر برانکو مشکل مالیاتی ندارد و مالیات او پرداخت شده، پس چرا مفاصای آن به دست این مربی نرسیده یا رسانه‌ای نشده است؟

همانطور که پیش از این هم اشاره شد، برانکو که این روزها با تیم ملی عمان در قطر حضور دارد، از اینکه چرا شخص اول باشگاه مدیرعامل برای مذاکره پیش او نیامده، گلایه مند است.

درویش دو شب پیش اعلام کرد که تا چهارشنبه (امروز) منتظر پاسخ برانکو خواهند بود اما برانکو آب پاکی را زودتر روی دست پرسپولیسی‌ها ریخت.

به نظر می‌رسد با این شرایط بازگشت برانکو به پرسپولیس رنگ واقعیت به خود نخواهد گرفت تا در این صورت مدیران باشگاه توپ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به زمین او انداخته و مدعی شوند که آنها برانکو را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ می‌خواستند اما این مربی به پیشنهاد آنها پاسخ نداده و گزینه مدنظر خود را به این تیم بیاورند. 

 

دیدگاه تان را بنویسید