آزمون چه زمانی به قطر می رود؟

سردار آزمون برای حضور در جام ملت های آسیا بعد از دو دیدار رم با کرمونزه و آتالانتا راهی قطر می‌شود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس و به نقل از tuttoasroma، تیم فوتبال رم باید در اولین دیدارش در فصل جدید رقابت‌های کوپاایتالیا به مصاف کرمونزه برود. رمی‌ها بعد از این دیدار نیز باید در سری آ با آتالانتا دیدار کنند که این دیدار ۱۷ دی برگزار می‌شود و بعد از این دو دیدار آزمون اردوی تیم رم را ترک خواهد کرد و برای حضور در جام ملت‌های آسیا راهی قطر خواهد شد.

ژوزه مورینیو امروز  تصمیم خواهد گرفت از چه کسی در خط حمله‌اش مقابل کرمونزه استفاده کند. دیبالا و لوکاکو ممکن است از ابتدا در ترکیب ثابت باشند ولی حضور سردار آزمون در این دیدار نیز ممکن است. او از زمانی که به جالوروسی پیوسته، هرگز در ترکیب اصلی تیمش قرار نگرفته است.

همچنین برگزاری جام ملت‌های آفریقا باعث می‌شود تا ان‌دیکا مدافع رم نیز راهی این رقابت‌ها شود. درباره سردار آزمون نیز باید به این نکته اشاره کرد که او درخشان‌ترین ستاره ایران است که بعد از دیدار با کرمونزه و آتالانتا راهی قطر (محل برگزاری جام ملت‌های آسیا) می‌شود.

ایران در دوره قبلی این رقابت‌ها توانست به دور نیمه‌نهایی راه یابد و در جمع چهار تیم پایانی قرار گرفت ولی از رسیدن به دیدار نهایی بازماند.

تیم ملی ایران که در گروه C با امارات، هنگ‌کنگ و فلسطین همگروه است، به‌زودی اردوی آماده‌سازی‌اش را برای حضور در رقابت‌ها به میزبانی قطر شروع می‌کند و قرار است در اولین دیدار نیز برابر تیم ملی فوتبال فلسطین قرار گیرد.

دیدگاه تان را بنویسید