استقبال شهاب زاهدی از بازگشت لوکادیا

مهاجم پرسپولیس معتقد است بازگشت لوکادیا به این تیم می تواند کمک کند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ گل محمدی و درویش امروز پس از برد نساجی رسما پیشنهاد به لوکادیا را تایید کردند. اتفاقی که شهاب زاهدی نیز آن را مفید می داند.

مهاجم پرسپولیس درباره رایزنی باشگاه پرسپولیس با لوکادیا گفت: هر کسی بتواند به تیم کمک کند، بیشتر از همه خوشحال می‌شوم در تیم حضور داشته باشد. خدا را شکر این بازی معوقه را بردیم. شرایط خوبی داشتیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم تا جایگاه مد نظرمان را در جدول حفظ کنیم. خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم.

او درباره اینکه در جدول گلزنان پنج‌گله شده و چقدر امیدوار است در نیم‌فصل دوم این رتبه را ارتقا بدهد، گفت: با توجه به پستی که دارم اگر عملکردم را بهتر کنم می‌توانم آمار گلزنی‌ام را هم در ادامه لیگ بالاتر ببرم.

زاهدی در پاسخ به سوال که چقدر امیدوار است به تیم ملی دعوت شود و در جام ملت‌ها حضور داشته باشد، گفت: تمام تلاشم را در باشگاه انجام می‌دهم و اگر عملکرد خوبی در تیمم داشته باشم فکر می‌کنم شانس بالایی دارم که در تیم ملی حضور داشته باشم.

زاهدی در پاسخ به این سوال که در نظر داشت چند گل در نیم‌فصل اول به ثمر برساند، گفت: تعداد گلی مد نظرم نبود. همین که تیم در جایگاه خوبی است از عملکرد خودم هم راضی‌ام.

او در واکنش به حضور قرضی در تیم پرسپولیس و وضعیت قراردادش بیان کرد: الان فکر نمی‌کنم زمان مناسبی برای صحبت‌کردن در مورد این مسائل باشد چون با باشگاه قرارداد دارم و تمام توانم را برای بهبود عملکردم می‌گذارم.

 

دیدگاه تان را بنویسید