پاکدامن: اشتباه کردیم!

علی پاکدامن درباره انتشار مطالب ملی پوشان سابر در فضای مجازی توضیح داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ علیرضا پاکدامن، ملی‌پوش شمشیربازی ایران درباره رشته خود گفت: خوشبختانه اوضاع خوب است و همه کارها بدون مشکل پیش می‌رود. امیدوارم سهمیه تیمی المپیک خود را در مسابقات گرجستان کسب کنیم.

پاکدامن ادامه داد: تهران از نظر زیرساخت‌ها زیر صفر است و سالن شمشیربازی در تهران وجود ندارد. سالن شمشیربازی کمیته المپیک ربطی به استان تهران ندارد و عملا سالنی در تهران وجود ندارد.

او در مورد اختلاف بین ملی‌پوشان تصریح کرد: من به همراه آقای فتوحی، باهری و رهبری، مثل برادر هستیم و در خانواده هم اختلاف سلیقه و نظر وجود دارد ولی موردی نیست که به کار و تیم ما لطمه بزند. منافع ما به هم گره خورده است و همه با هم از تیم 28 دنیا به تیم 6 دنیا تبدیل شدیم. ما هیچ مشکلی نداریم و اگر جلوی مشکلات را بگیریم، مدال المپیک هم می‌توانیم بگیریم.

علیرضا پاکدامن در مورد انتشار مطالبی در فضای مجازی توسط ملی‌پوشان گفت: آن اشتباه خودمان بود ولی مورد خاصی نیست. شاید اختلاف نظر داشته باشیم ولی در نهایت همه با هم یکی هستیم.

او به ابطال حواله واردات خودرو ملی‌پوشان فوتبال اشاره کرد: من امیدوارم که حواله به همه برسد از جمله فوتبالیست‌ها. من می‌خواهم اگر یک نیمکت نشین تیم ملی فوتبال که حتی یک دقیقه بازی نکرده و با خودرو 100 میلیاردیش فخر فروشی می‌کند، به امیرمحمد یزدانی هم که به فینال کشتی رفته و به ناهید کیانی حواله تعلق بگیرد.

پاکدامن ادامه داد: حواله نوش جان فوتبالیست‌ها ولی قهرمانی در رشته‌های دیگر در سطح جهان، کار بسیار سختی است. برای خودمان خوب نیست که از مبلغ پاداشمان حرف بزنیم. مقصر این قضیه کسی است که این حواله‌ها را به فوتبالیست‌ها می‌دهد.

 

دیدگاه تان را بنویسید