درویش: گفته بودم VAR هم فایده ندارد

مدیرعامل پرسپولیس معتقد است با وجود استفاده از VAR حق تیمش ضایع شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از تساوی این تیم مقابل استقلال گفت: بازی خوبی بود و عملکرد قابل قبولی داشتیم. من یک سال قبل گفتم که VAR دوای درد داوری فوتبال ما نیست. آن صحنه‌ای که اول بازی بود باید پنالتی اعلام می‌شد و همین الان شنیدم که آن بازیکن استقلال که آن فن بارانداز زیبا را زد، به تیم ملی هم دعوت شده است.

او ادامه داد: این که چگونه داور آن صحنه را پنالتی نگرفت عجیب است. ضمن این که در صحنه پنالتی بازی هم مدافع ما اول توپ را زد. اگر داوری خطاها را نگیرد، VAR گره‌گشا نیست. به هر صورت از بچه‌ها تشکر می‌کنیم که خیلی خوب بازی کردند. بازیکنان ما هم نمی‌توانند روی همه حواشی بازی کنترل داشته باشند و در بازی‌های بعد حقانیت خود را ثابت می‌کنیم.

رضا درویش درباره صحنه‌های مشکوک کمک داور ویدیویی نیز گفت: من همان ابتدای صحبت‌هایم گفتم که گرفتن خطا و این مسائل دست من، بازیکنان و کادرفنی ما نیست. بعید می‌دانم که گفته باشند بازی مساوی شود. ما باید از موقعیت‌های خود استفاده می‌کردیم که نشد. به هر صورت فکر نمی‌کردم که با آمدن وار تا این حد و به این وضوح حق ما را ندهند. ضمن این که صحنه اول از همه صحنه‌ها بیش‌تر خطا بود.

او درباره ضعف پرسپولیس در برخی پست‌ها مثل نداشتن مهاجم خوب و دروازه‌بان ذخیره باکیفیت، توضیح داد: ما دروازه‌بان جوان خیلی خوبی داریم، ضمن این که اگر آقای گل‌محمدی صلاح بدانند در نیم فصل تیم را تقویت می‌کنیم تا اگر نقطه ضعفی هست برطرف شود. سرمربی مهاجم بخواهد جذب می‌کنیم.

درویش درباره حواشی مطرح شده راجع به برکناری او از سمت مدیرعاملی پرسپولیس نیز گفت: اگر صلاح باشد می‌مانیم و اگر حضرت حق نخواهد که بمانیم، نمی‌مانیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید