امیدواری بازیکن الدحیل برای جریمه نشدن پرسپولیس!

بازیکن الدحیل در واکنش به پرتاب اشیا از سمت هواداران پرسپولیس گفت: فضای استادیوم مثل همیشه بود. خوشحالم که کسی آسیب ندید. امیدوارم که جریمه سنگینی نشوند. با این حال اتمسفر استادیوم عالی بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، لوئیس سرا، بازیکن الدحیل پس از پیروزی ۲ بر یک امشب (سه‌شنبه) این تیم مقابل پرسپولیس ایران که منجر به حذف این تیم شد، اظهار کرد: همیشه بازی کردن در آزادی خوب است. امروز ما برای هیچ چیزی بازی نمی‌کردیم ولی برای ما خوب بود که نمایش خوبی داشته باشیم تا در لیگ به ما کمک کند. موضوع مهم این بود که به پیروزی برسیم.  من بعد از مدت‌ها به میادین بازگشتم و خوشحالم که مربی به من اعتماد کرد. همیشه بازی کردن در آزادی خوب است. پرسپولیس هم همیشه تیم خوبی است.

بازیکن الدحیل درباره اشیایی که از سوی هواداران به داخل زمین پرتاب شد، بیان کرد: فضای استادیوم مثل همیشه بود. خوشحالم که کسی آسیب ندید. امیدوارم که جریمه سنگینی نشوند. با این حال اتمسفر استادیوم عالی بود.

سرا درباره عملکرد داور ژاپنی بازی گفت: به نظرم داور کارش را خوب انجام داد. او یک پنالتی گرفت که من هنوز ندیدم که پنالتی بوده یا نه ولی در کل عملکرد خوبی داشت.

او در ادامه درباره ناکامی الدحیل در صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: شما دیدید که گروه سختی داشتیم. ما مربی‌مان را عوض کردیم. با گالتیه و فسلفه‌اش خوشحالیم و به سرعت وفق پیدا کرده‌ایم. امیدوارم سال بعد بتوانیم از گروهمان صعود کنیم، همانطور که در دوره قبل به نیمه نهایی رسیدیم. الدحیل همیشه تیم قوی‌ای بوده است.

بازیکن الدحیل درباره هزینه زیاد تیم‌های عربستانی گفت: پول، پول است اما نهایتا قرار است یازده به یازده بازی کنیم. بازی با النصر به همان اندازه بازی با پرسپولیس سخت بود. من چیزی نمی‌توانم بگویم. به هر حال ما مجبوریم که زیاد کار کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید