آلمان فاتح جنگ کامبک ها در نیمه نهایی جام جهانی نوجوانان

تیم فوتبال نوجوانان آلمان راهی فینال جام جهانی زیر 17 سال شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در اولین بازی مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی زیر 17 سال، تیم ملی نوجوانان آلمان توانست با عبور از سد نوجوانان آرژانتین، به فینال جام جهانی راه یابد.

این بازی در 90 دقیقه با نتیجه 3-3 به پایان رسید و در ضربات پنالتی آلمانی ها موفق شدند 4-2 به برتری برسند.

آلمان بازی را بهتر آغاز کرد و موفق شد در دقیقه ۹ گل اول را به ثمر برساند. پاس درویش در محوطه جریمه به پاریس برونر رسید و این ستاره جوان موفق شد با یک حرکت تکنیکی مدافع آرژانتین را از پیش‌رو بردارد و با یک ضربه پای چپ در زاویه بسته، روی اشتباه دروازه‌بان آرژانتین گل اول را به ثمر برساند. برونر موفق شده بود در بازی قبلی نیز تک گل پیروزی‌بخش ژرمن‌ها را به ثمر برساند.

فشار حملات آلبی سلسته سرانجام در دقیقه ۳۶ به ثمر رسید. گوروسیتو در محوطه جریمه روی اشتباه مدافع آلمان به توپ رسید و با پاس کات‌بک توپ را به روبرتو رساند و این مهاجم موفق شد با یک ضربه تک‌ضرب دروازه آلمان را باز کند.

آرژانتین دوست نداشت با تساوی راهی رختکن شود و روبرتو موفق شد گل دوم خود و آلبی سلسته را به ثمر برساند. پاس آکونا در محوطه جریمه به روبرتو رسید و این مهاجم با یک سرتوپ تماشایی مدافع آلمان را محو کرد و با یک ضربه تماشایی توپ را به گوشه دروازه آلمان فرستاد.

باز هم اشتباه فلورنتین دروازه‌بان آرژانتین کار دست این تیم داد. در دقیقه ۵۸ برونر پاس اشتباه فلورنتین را در میانه میدان قطع کرد و موفق شد با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه گل دوم را به ثمر برساند و آلمان را در مسابقات نگه دارد.

این‌بار نوبت به آلمان بود که در این بازی کامبک کند، در دقیقه ۶۹ ارسال هنیگ از سمت راست خط دفاعی آرژانتین به محوطه جریمه، با دفع ناقص مدافع این تیم همراه بود و در ادامه مورست موفق شد با ضربه سر گب سوم آلمان را به ثمر برساند.

این پایان کار نبود، روبرتو ناجی آرژانتین در این دیدار موفق شد روی پاس در عمق کلودیو اچه‌وری با یک ضربه تماشایی توپ را به زیرطاق دروازه آلمان رساند تا با هت‌تریک در این دیدار گل سوم آرژانتین را به ثمر برساند تا تکلیف تیم صعودکننده به فینال در ضربات پنالتی مشخص شود.

دیگو پلاسنته تصمیم گرفت برای ضربات پنالتی دروازه‌بان خود را تعویض کند و پلاسنته ویلبا را جایگزین فلورنتین کند. در ضربات پنالتی اما کنستانتین عالی عمل کرد و موفق شد ۲ ضربه را مهار کند البته ویبلا نیز یک ضربه را مهار کرد اما در نهایت آلمان موفق شد با نیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست پیدا کند.

در دیگر بازی این مرحله، عصر امروز تیم های فرانسه و مالی به مصاف هم خواهند رفت.

دیدگاه تان را بنویسید