هفته هشتم لیگ برتر فوتبال

ملوان 0-0 پرسپولیس؛ تساوی استقلال شادکن!

پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر در انزلی مقابل ملوان متوقف شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در ادامه هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در حالی که قرار بود از ساعت 16 روز یکشنبه تیم های ملوان و پرسپولیس در ورزشگاه سیروس قایقران بندرانزلی به مصاف هم بروند، این بازی به دلیل شلوغی و ازدحام در اطراف ورزشگاه با تاخیر آغاز شد. در نهایت این بازی سرد و کسل کننده با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با توجه به این تساوی استقلال با 18 امتیاز در صدر ماند و پرسپولیس هم با 16 امتیاز در رده دوم قرا گرفت.

گزارش بازی

ترکیب ملوان:افشار صداقت، آرمان اکوان، میلاد باقری، حامد نورمحمدی، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، پویا پورعلی، حسین صادقی، مهران احمدی، رضا جعفری، سهیل فداکار.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، محمدحسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد عمری و شهاب زاهدی.

دقیقه 4: پاس رو به عقب مدافعان ملوان به افشار صداقت دروازه‌بان این تیم سبب شد او سراسیمه توپ را با دست بگیرد. بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند سنگربان ملوان، این کار را خارج از محوطه جریمه انجام داده و باید خطایی به سود سرخپوشان اعلام می‌شد. دقیقه 28: سهیل فداکار به‌خاطر خطای شدیدی که روی کنعانی‌زادگان مرتکب شد، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد. دقیقه 38: ارسال پدرام قاضی‌پور از سمت راست دروازه پرسپولیس با دفع ناقص سرخپوشان همراه شد. توپ در ادامه در محوطه جریمه تیم میهمان به رضا جعفری رسید و او اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. دقیقه 45: چیزی نبود ارسال سعید صادقی روی دروازه ملوان، با اشتباه افشار صداقت راهی دروازه ملوانان شود که او با واکنش خود، توپ را راهی کرنر کرد. دقیقه 3+45: صادقی از سمت چپ دروازه ملوان مجدداً نفوذ کرد و وارد محوطه جریمه شد، اما ارسال او با دخالت صداقت دفع شد.

دقیقه 64: ارسال رضا جعفری روی دروازه پرسپولیس، روی سر محمدرضا سلیمانی فرود آمد که سلیمانی بهره‌ای از این موقعیت نبرد و این توپ راهی اوت شد. دقیقه 70: ابوذر صفرزاده دقایقی پس از ورود به زمین، پاس عمق دیگر بازیکن تازه‌وارد ملوان یعنی مسعود زائر کاظمینی را دریافت کرد و در میانه غفلت مدافعان پرسپولیس با بیرانوند تک به تک شد که ضربه او با اختلاف از بالای دروازه سرخپوشان خارج شد. دقیقه 83: شوت زیبای وحدت هنانوف به سمت دروازه ملوان، با واکنش افشار صداقت به کرنر رفت. دقیقه 88: آرمان اکوان پس از ارتکاب خطای شدید روی وحدت هنانوف، با کارت زرد داور مسابقه جریمه شد.

هفته هشتم

تیم نتیجه نتیجه تیم
استقلال 1 0 آلومینیوم اراک
ذوب آهن 1 0 تراکتور
فولاد 0 1 شمس آذر قزوین
گل گهر سیرجان 3 3 هوادار
پیکان 0 1 مس رفسنجان
صنعت نفت آبادان 1 1 استقلال خوزستان
نساجی مازندران 1 1 سپاهان
ملوان 0 0 پرسپولیس

*

222

 

پرسپولیس ملوان بندرانزلی گئورگی گولسیانی

پرسپولیس ملوان بندرانزلی علی نعمتی

پرسپولیس ملوان بندرانزلی گئورگی گولسیانی

پرسپولیس ملوان بندرانزلی مسعود ریگی

پرسپولیس ملوان بندرانزلی محمدحسین کنعانی زادگان

پرسپولیس ملوان بندرانزلی شهاب زاهدی

علی نعمتی

پرسپولیس ملوان بندرانزلی شهاب زاهدی

پرسپولیس ملوان بندرانزلی

پرسپولیس

مهدی تارتار

*

دیدگاه تان را بنویسید