کریمی: برای برد با برزیل بازی می کنیم

دو بازیکن تیم ملی درباره عملکرد والیبال ایران مقابل ایتالیا صحبت کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ جواد کریمی بعد از شکست تیم ملی ایران برابر ایتالیا تاکید کرد: قطعاً دیدار برابر قهرمان جهان بازی آسانی برای ما به حساب نمی‌آمد ولی بازیکنان از اول با هدف به نمایش گذاشتن یک بازی خوب به میدان آمدند که همراه با نتیجه باشد.

وی در ادامه گفت: مقابل ایتالیا خیلی خوب جنگیدیم اما در یک سری از مقاطع بازی مرتکب اشتباهاتی شدیم که شاید یکی از دلایل آن کم تجربگی ما بود. نتوانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم اما امیدوارم در بازی بعدی شرایط تغییر کند.

پاسور تیم ملی والیبال ایران درباره دیدار برابر برزیل افزود: قطعاً بازی برابر برزیل که میزبان مسابقات است کار دشواری خواهد بود اما تیم ایران تمام تلاش خود را انجام می‌دهد که بهترین نتیجه را رقم بزند.

امیرحسین اسفندیار نیز در پایان بازی گفت: بازی خیلی نزدیکی بود. می‌توان گفت که در امتیازات ۲۰ به بالا اشتباهات بزرگی انجام دادیم. در امتیازات ۲۰ به بالا جای هیچگونه اشتباهی وجود ندارد. با این وجود همه بازیکنان از جمله خود من مرتکب اشتباه شدیم. نتیجه این اشتباهات شکست در این مسابقه بود.

دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران در پایان افزود: تیم ایران می‌توانست امروز حداقل در دو ست از مسابقه پیروز شود. اگر بهتر بازی می‌کردیم حتی ممکن بود در کل مسابقه پیروز شویم اما متاسفانه نشد. با این حال بازیکنان عملکرد خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید