تمجید ایتالیایی ها از نمایش خوب والیبال ایران

سرمربی و پاسور تیم ملی والیبال ایتالیا عملکرد والیبالیست های ایران را تحسین کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فرناندو دی جورجی سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا پس از دیدار مقابل ایران اظهار کرد: این مسابقه برایمان اصلا آسان نبود چرا که بازیکنان تیم ایران در هر لحظه بسیار با قدرت بازی می‌کردند و سعی داشتند حتی شده در یک ست هم که شده به پیروزی برسند یا پیروز این مسابقه باشند. در ست پایانی توانستیم با دستان مدافعان ایران بازی کرده و در سرویس و دفاع نیز عملکرد خوبی داشته باشیم.

دی جورجی با اشاره به سابقه تیم ملی والیبال ایران گفت: ایران تیم خیلی خوبی است که شاید در این دوره از مسابقات نتواسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. بعد از باخت مقابل آلمان، ایران روند نزولی داشته است اما در نهایت تیمی عالی و با سابقه در والیبال است.

سیمونه جیانلی کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا پس از دیدار مقابل ایران اظهار کرد: مسابقه سختی مقابل ایران داشتیم چرا که این تیم بسیار عالی است. همچنین ایران از سابقه والیبال خوبی برخوردار است و این سبب می‌شود هر زمان که مقابل این تیم مسابقه داریم بازی سخت و دشواری برایمان باشد. خوشحالم که در مسابقه امروز 3-0 توانستیم به پیروزی برسیم چرا که این برد برایمان حائز اهمیت بود.

وی در ادامه افزود: همانگونه که قبلا هم گفتم ایران تیمی فوق‌العاده است که در حال حاضر از بازیکنان جوان زیادی در ترکیب خود استفاده می‌کند. بازیکنان جوان این تیم فوق العاده هستند و اطمینان دارم که آینده درخشانی را پیش رو خواهند داشت.

 

دیدگاه تان را بنویسید