مقدماتی یورو 2024/ اوکراین یقه انگلیس را گرفت!

تیم ملی فوتبال انگلیس مقابل اوکراین به تساوی رسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در ادامه بازی‌های سومین شب از هفته پنجم مرحله مقدماتی یورو 2024، امشب (شنبه) سه بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم ملی انگلیس برابر میزبان خود اوکراین به تساوی یک - یک بسنده کرد.

در این بازی از گروه C که در خاک لهستان برگزار شد، ابتدا اولکساندر زینچنکو در دقیقه 26 اوکراینی‌ها را پیش انداخت اما کایل واکر مدافع انگلیس در دقیقه 41 گل تساوی را به ثمر رساند تا تیمش بازنده به رختکن نرود. در نیمه دوم اما توپ دیگری از خط دروازه‌ها نگذشت و در نهایت امتیازات میان دو تیم تقسیم شد.

با این نتیجه انگلیس 13 امتیازی شد و همچنان صدرنشین جدول است. اوکراین هم 7 امتیازی شد و رده دوم جدول را حفظ کرد. در آخرین بازی این گروه امشب از ساعت 22:30 به وقت تهران ایتالیا میهمان مقدونیه شمالی خواهد بود.

در بازی همزمان از گروه F، تیم ملی سوئد میزبان خود تیم ملی استونی را با نتیجه 5 بر صفر شکست داد. ویکتور جیوکرس 18، دژان کولوسفسکی 24، الکساندر ایزاک 39 ، روبین کوایسون 75 و کلیسون 2+90 برای زردپوشان اسکاندیناوی گلزنی کردند.

سوئد با این نتیجه، دومین پیروزی خود در چهارمین بازی‌اش را کسب کرد و اکنون با 6 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. این در حالیست که استونی با یک امتیازی که از قبل داشت در رده چهارم، بالاتر از آذربایجان که آن هم یک امتیازی است، باقی ماند. بلژیک و اتریش نیز هر دو با 10 امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب رده‌های اول و دوم جدول گروه F‌ را در اختیار دارند.

در دیگر بازی همزمان که از گروه I برگزار شد نبرد آندورا و بلاروس بدون گل به پایان رسید.

در ادامه بازی‌های امشب مرحله مقدماتی یورو 2024، از ساعت 22:30 علاوه بر نبرد ایتالیا و مقدونیه، سوئیس میهمان کوزوو خواهد بود و رومانی به مصاف تیم رژیم اشغالگر قدس خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید