اخراج یک مجری تلویزیونی به دلیل توهین نژاد پرستانه به مهاجم سرشناس!

یک مجری ایتالیایی به دلیل توهین به مهاجم اینتر اخراج شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ با اینکه هنوز بازگشت روملو لوکاکو به ایتالیا قطعی نشده، جنجال‌های نژادپرستانه علیه او قبل از خودش به این کشور بازگشته است. این اتفاق روز گذشته (جمعه) در یک برنامه زنده تلویزیونی در ایتالیا رخ داد که در آن یک خبرنگار به ستاره بلژیکی فصل گذشته اینتر توهین نژادپرستانه کرد.

لوکاکو که تابستان سختی را به خاطر ماجرای درگیری‌اش با مدیران اینتر و سپس به بن‌بست خوردن مسیر انتقالش به یوونتوس سپری کرده است، حالا در حال مذاکره با رم برای حضور قرضی در این تیم قرار دارد. این همان موضوعی بود که در یک برنامه زنده تلویزیونی در شبکه استانی منطقه لمباردی مورد بحث قرار گرفت و لوئیجی فورینی خبرنگار و هوادار تیم فوتبال اینتر هم مجری آن بود.

در این برنامه، فورینی که ظاهراً از ماجرای خودداری لحظه آخری لوکاکو برای عقد قرارداد با اینتر به امید پیوستن به یوونتوس به شدت ناراضی بود، از یک لفظ نژادپرستانه توهین‌آمیز برای توصیف ستاره بلژیکی استفاده کرد. او نه تنها بابت این حرکت خود عذرخواهی نکرد بلکه مجدداً لفظ نژادپرستانه را به کار برد و این بار مسئولان شبکه با او برخورد و وی را مجبور به ترک استودیو کردند.

پس از این اتفاق کارگردان برنامه تلویزیونی با انتشار بیانیه‌ای در توئیتر بابت اتفاق رخ داده عذرخواهی کرد، اما هنوز مشخص نیست که آیا فورینی اخراج شده است یا اینکه فعالیت او در این شبکه موقتاً تعلیق خواهد شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید