ژاپن بحرین را له کرد

تیم ملی والیبال ژاپن به راحتی به مرحله نیمه نهایی قهرمانی آسیا راه یافت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی والیبال ژاپن اصلی ترین مدعی قهرمانی با نتیجه 3-0 از سد تیم ملی والیبال بحرین گذشت و بدون نیاز به بازی در یک چهارم نهایی مستقیما راهی نیمه‌نهایی شد.

*ست اول: ژاپن ۲۵ - بحرین ۱۴

در این ست که ژاپنی ها با ترکیب سکیتا، تایشی اونودرا، یامائوچی، یوکی ایشیکاوا، ران تاکاهاشی، یوجی نیشیدا و توموهیرو یاماموتو با همراهی کنتو میائورا و ریو یاماموتو وارد میدان شدند‌ از همان ابتدا با گرفتن نبض بازی توانستند در همه‌ بخش ها دیدنی کار کنند و به راحتی با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ پیروز شوند.

*ست دوم : ژاپن ۲۵- بحرین ۱۴

ست دوم هم ژاپنی‌ها با همان ترکیب و شیوه پا به میدان گذاشتند و توانستند به راحتی هر چه تمام‌تر همچون ست اول با سرویس ها و توپ گیری‌ها ، دفاع ها و آبشار های بازیکنانشان امان تیم بحرین را ببرند و با نتیجه ۲۵ بر ۱۴ پیروز شوند.

*ست سوم: ژاپن ۲۵ - بحرین ۱۷

در ست سوم سرمربی ژاپن فلیپ بلین با استراحت دادن به بازیکنان اصلی به ذخیره های خود بازی داد و آنها نیز مزد اعتماد فلیپ بلین را دادند و با سرویس ها و آبشارهای ویرانگر خود توانستند ست سوم و کل مسابقه را از آن خود کنند و به بحرینی ها حتی اجازه نزدیک شدن برای لحظاتی را هم ندهند.

بدین ترتیب ژاپن با این برد شیرین که از تمام قدرت خود هم استفاده نکرد راهی نیمه‌نهایی شد و منتظر حریفش خواهند ماند. ژاپنی ها فردا را استراحت خواهد کرد و در نیمه‌نهایی باید با یکی از تیم های قطر، تایلند، تایوان‌ یا عراق بازی کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید