کاپوجیانی: از این تاریخ سازی خوشحالم

سرمربی تیم ملی بسکتبال زنان ایران از عملکرد بازیکنانش بسیار راضی است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی بسکتبال زنان ایران در مرحله نیمه‌نهایی رقابت کاپ دسته دوم آسیا مقابل اردن به پیروزی رسید و فینالیست شد.  

النی کاپوجیانی، سرمربی تیم ملی در مورد این پیروزی بیان کرد: بازی بسیار خوبی بود. به بازیکنان گفته بودم این بازی با دیدارهای دوستانه قبلی که با اردن انجام داده‌ایم متفاوت است چون تیم اردن تغییر کرده و بازی‌های بهتری در این تورنمنت انجام داده است. هم‌چنین گفته بودیم اگر سوار بازی باشید و از نظر امتیازی جلو بیفتید، تیم مقابل از نظر روانی به‌هم می‌ریزند و همین اتفاق هم افتاد. ما از نظر دفاعی بهترین تیم تورنمنت هستیم. این یک دفاع ایرانی است که نشان می‌دهند بازیکنان ما بسیار جنگنده هستند.  

او در ادامه بیان کرد: برای این تاریخ‌سازی خیلی خوشحال هستم. خیلی‌ها از من تشکر می‌کنند اما باید ابتدا از بازیکنان و کادر تشکر کنند که با تمام وجود کار کردند. از تمام کسانی که در این مسیر با ما بودند ممنون هستیم. چند ساعتی جشن می‌گیریم و خوشحال هستیم و بعد سعی می‌کنیم احساسات بازیکنان را کنترل کنیم تا برای بازی بعدی آماده شویم.  

وی در مورد دیدار فینال این مسابقات که برنده دیدار تایلند با اندونزی است، گفت: احتمال برد اندونزی بیش‌تر است چون بازیکن آمریکایی دارد اما تیم تایلند هم تیم یک‌دستی است. باید ببینیم کدام تیم به فینال می‌رسد. برای‌مان مهم نیست چون بچه‌های ما جنگنده ظاهر می‌شوند.

دیدگاه تان را بنویسید