آنسو فاتی باورش نمی شود!

با وجود درخشش در بازی های پیش فصل ژاوی همچنان اعتقادی به ماندن این بازیکن ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ فاتی پس از جدایی لیونل مسی به عنوان جانشین او معرفی شد و بسیاری منتظر تماشای درخشش او با پیراهن بارسلونا بودند. با این حال، شرایط به شکل کاملا متفاوتی پیش رفت و مصدومیت‌های متعدد باعث شد که این بازیکن مدت زمان زیادی را دور از میادین سپری کند و پس از بازگشتش نیز با افت زیادی در زمین ظاهر شد. 

این شرایط باعث شد که نام او در فهرست مازاد ژاوی قرار بگیرد. این مربی کاتالان به مدیران بارسا اعلام کرد که نیازی به این ستاره اسپانیایی ندارد و بهتر است که برای فروش او اقدام کنند ولی او مقاومت کرد و چندین بار از طریق ایجنتش ژرژ مندس به باشگاه اطلاع داد که اصلا تمایلی برای جدایی ندارد.

 اصرار فاتی باعث عقب نشینی موقت باشگاه شد و فعلا خبری از فروش او نیست. فاتی در تور پیش فصل بارسا موفق شد برابر میلان گلزنی کند و دیشب نیز در جام خوان گامپر برابر تاتنهام یکی از چهار گل بارسا را زد.

در حالی که به نظر می رسد ماندنی شدن فاتی قطعی است، ژاوی در پایان بازی با تاتنهام اظهارنظری متفاوت در این رابطه داشت و گفت: «فاتی می ماند؟ مشخص نیست. تا 31  آگوست (بسته شدن پنجره انتقالات) خیلی مانده و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. وضعیت فرپلی مالی باشگاه خوب نیست و ببینیم چه خواهد شد.»

طبق ادعای ال‌چیرینگیتو، فاتی و اطرافیانش به شدت از این حرف های ژاوی متعجب شده اند و اصلا انتظار نداشتند که او چنین حرف هایی بزند. فاتی معتقد است که ماندنی شدنش قطعی است و باشگاه نمی تواند او را مجبور به جدایی کند و اینکه تصور می کرد مورد اعتماد ژاوی قرار دارد ولی حالا متوجه شده که در ایده های ژاوی جایگاه چندان محکمی ندارد و مربی همچنان تمایل به فروش او دارد

 

دیدگاه تان را بنویسید