صنعت نفت قرارداد بازیکن فقید خود را پرداخت می کند

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت اعلام کرد که این باشگاه مبلغ قرارداد مرحوم محمدرضا عجمی پور را پرداخت خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ محمدحسین رحمانی، مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان درمورد شرایط این تیم پس از درگذشت محمدرضا عجمی‌پور، اظهار داشت: داغ از دست دادن یک پدیده در روزگاری که فوتبال ایران با فقر معرفی استعداد مواجه شده، دردناک است. با توجه به تعهدی که به هواداران داریم باید به سرعت روح مجموعه را بعد از این اتفاق ترمیم می‌کردیم و کار بسیار سختی داشتیم. بازیکنان در اردو کنار هم زندگی می‌کنند و طبیعی است که در شوک چنین فاجعه دردآوری قرار داشته باشند.

وی ادامه داد: از روز اتفاق برحسب وظیفه و البته به خاطر اخلاقی -که باید به آن پایبند باشیم- خانواده عجمی‌پور را تنها نگذاشتیم و بعد از این هم تا جایی که بتوانیم در مسیر کاستن غم بزرگ این خانواده دریغ نمی‌کنیم. در همین راستا قرارداد این بازیکن همزمان با پرداخت‌های مالی سایر بازیکنان به خانواده وی پرداخت می‌شود و این کمترین کاری‌ست که باشگاه صنعت نفت می‌تواند برای خانواده محمدرضا انجام بدهد.

مدیرعامل نفت آبادان خاطرنشان کرد: بازی نخست‌مان را با یاد محمدرضا عجمی‌پور‌ آغاز می‌کنیم و امیدواریم در طول فصل نیز با کنش‌های فرهنگی متفاوت خاطره این بازیکن بااخلاق را زنده نگه داریم.

دیدگاه تان را بنویسید