دو ژیمناست ایران بدون مسابقه از یونیورسیاد حذف شدند!

دو نفر از ورزشکاران ایرانی در رشته ژیمناستیک، بدون این که فرصت مسابقه دادن در رقابت های یونیورسیاد را کسب کنند، از این مسابقات کنار گذاشته شدند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی ژیمناستیک ایران با ترکیب مهدی احمدکهنی، محمدرضا خسرونژاد و مهدی الفتی راهی مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان در چین شد تا در وسایل انفرادی رقابت کنند اما حال با مشخص شدن استارت لیست روز نخست نام دو ملی‌پوش ایران حذف شده است.

در حالی که خسرونژاد در وسیله‌های پارالل و الفتی در وسیله پرش خرک باید امروز مسابقه می‌دادند اما در استارت لیست نام آنها وجود ندارد. کهنی دیگر ملی‌پوش ایران است که باید فردا در وسیله دارحلقه مسابقه دهد.  کهنی چون لایسنسش همچنان اعتبار دارد احتمالا فردا مسابقه خواهد داد اما دو ورزشکار دیگر بدون لایسنس معتبر به این رقابتها اعزام شده اند.

علت اصلی حذف این ملی‌پوشان اعتبار نداشتن لایسنس آنها است که باید یک هفته یا چند روز قبل از شروع مسابقه انجام می‌شد اما در دسترس نبودن ایمیل فدراسیون ژیمناستیک ایران سبب این اتفاقات است. 

پیش از این نیز ملی‌پوشان به خاطر همین در دسترس نبودن ایمیل از حضور در مسابقات مختلف منع شدند. ممکن است این اتفاق در بازی‌های آسیایی هانگژو نیز تکرار شود.  

دیدگاه تان را بنویسید