مشکلات متعدد سازمان لیگ برای برگزاری لیگ برتر

رئیس کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ شرایط را برای برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر سخت می داند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ سهیل مهدی رئیس کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ درباره اعلام برنامه‌ بازی های لیگ برتر خاطر گفت: درباره برنامه‌های لیگ ما چند آیتم داشتیم که تا الان هنوز حل نشده است و ناچار شدیم که چند هفته اول را اعلام کنیم. با توجه به اینکه دوم شهریور ماه قرعه‌کشی لیگ قهرمانان قرار است برگزار شود و وضعیت چهار نماینده ما مشخص نیست، این شرایط در فصل پیش روی ما اثرگذار است. ما سعی می‌کنیم تا قبل از فیفادی شهریور ماه برنامه چهار یا پنج هفته از لیگ را اعلام کنیم و تا آن زمان نیز قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا انجام شده است و پس از آن برنامه‌های بعدی را اعلام می‌کنیم.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که «چند ورزشگاه برای برگزاری لیگ آماده هستند؟»، تصریح کرد: ورزشگاه شهر قزوین هنوز آماده نیست و هیچ کاری صورت نگرفته است و ورزشگاه تختی آبادان هم که شنیده‌ایم بازسازی‌ را در بخش رختکن‌ها شروع کردند و آمار جدیدی از این ورزشگاه نداریم، در نامه‌ای که به ما ارسال کردند ورزشگاه غدیر اهواز را به‌عنوان ورزشگاه جایگزین اعلام کردند و با توجه به میزبانی استقلال خوزستان در هفته اول، اگر ورزشگاه تختی آبادان تا شروع لیگ آماده نشود باید بازی صنعت نفت را با یک یا دو روز فاصله  برگزار کنیم.

مهدی راجع به شرایط ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: ورزشگاه آزادی همچنان شرایط فصل گذشته را دارد و پیمانکار ورزشگاه فضا را طوری آماده می‌کند که ما پذیرای هواداران هم باشیم و بازسازی در طول فصل انجام خواهد شد.

وی در مورد شرایط میزبانی ورزشگاه‌های تختی تهران و شهدای شهر قدس هم گفت: این دو ورزشگاه اگر زودتر اضافه شوند به ما در بحث میزبانی کمک می‌کنند، اما متأسفانه هنوز وارد سیکل برگزاری مسابقات نشده‌اند. چمن ورزشگاه تختی در حال اصلاح است و ورزشگاه شهر قدس هم فکر می‌کنم چند سالی است به آن دست نزدند!

 

دیدگاه تان را بنویسید